OnePlus 5 8GB Modelinin Stokları Tükendi Bile!

Beklenen telefon, tanıtılmasından sadece bir kaç saat sonra tükenerek gerçek bir şova imza attı!

  • Ali Ruhi Öztürk
OnePlus 5 8GB Modelinin Stokları Tükendi Bile!

Satışa sunulması üzerinden sadece bir kaç saat geçmesine rağmen, OnePlus 5 8GB RAM modeli resmi olarak tükendi. Cihaz şu anda ön-sipariş için açık olsa da, şirketin 27 Haziran'a kadar stoklarını yenileyebilecek mi merak konusu.

Şu anda cihazlar sadece şirketin resmi web sitesinde bulunan "Early Drop" kampanyası ile satın alınabiliyor. Bu kampanyaya erişebilmek için müşterilerin bir kod kullanması gerekiyor, ardından cihazı ve aksesuarlarına erişim elde ediliyor. Firmanın cihazı yeniden stoklamak için sadece bir haftası var, ve henüz bu konuda bir açıklama yapılmadı.

OnePlus 5'in sistem özelliklerini unuttuysanız hatırlatalım: Qualcomm Snapdragon 835 işlemci, 6GB/8GB RAM, 64GB/128GB depolama alanı ve 20MP/16MP çift lensli kamera, 7.25mm'lik ince kasada bulunuyor.

Cihazın ABD ve Avrupa satışlarına özel kod ile erişebilirsiniz. Şu an stokta sadece 6GB sürümü bulunuyor ve fiyatı ise 479$. Telefon resmi olaran 27 Haziran'da piyasaya sürülecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Stokların bitmesi hiç mi hiç önemli değil. Önemli olan stok için kaç adet üretildiği ve eşdeğer modeller ile stok karşılaştırmak

@22 Haziran 2017 16:21 aynen kaç tane sattı sayısı yok 10 binmi 10 milyonmu yersen

Sen de yorum yaz