Oracle iş ortakları bir araya geldi

Oracle iş ortakları, 2008'in ilk Oracle PartnerNetwork günü için Türkiye'de toplandı.

Oracle, Partner Hub Oluşturuyor

Oracle, Partner Hub Oluşturuyor

Akademi Danışmanlık Grubu CEO'su Levent Kartopu, "Dünyanın en yenilikçi ve iddialı teknoloji şirketlerinden Oracle tarafından mükemmel olarak nitelendirilmek bizim için büyük bir başarı. Sunduğumuz çözümlerle oluşturduğumuz değerin bir göstergesi olarak gördüğümüz bu ödülün, çalışmalarımızda daha büyük başarılar kazanma anlamında itici bir güç olacağına inanıyoruz" dedi.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Oracle EE & CIS Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alfonso Di Ianni, "İş ortaklarımızın mükemmelliği, Oracle için vazgeçilmez bir değer ve şirketimizin başarısının temel taşı. İş ortaklarımızın yenilikçi ve öncü çalışmalarının her zaman yanındayız. Bu ödüller, teknolojinin sınırlarını zorlayarak müşterileri için yepyeni avantajlar oluşturanlara destek vermek için oluşturuldu" yorumunda bulundu.

"İş ortağı ödüllerini kazananların tümünü içtenlikle kutlarım" şeklinde konuşma yapan Oracle EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) İşbirlikleri ve Kanallar Başkan Yardımcısı Stein Surlien ise "Ödül kazanan iş ortaklarımız, müşterilerine gerçek anlamda değer kazandırmak için yenilikçi yaklaşımları benimseyen şirketlere örnek oluyor" dedi.

Oracle, Partner Hub Oluşturuyor

Oracle, EE&CIS bölgesinde Partner Hub'ı oluşturacağını duyurdu. Partner Hub, orta ölçekli işletmelere yönelik öncü teknoloji çözümleri üretmek hedefiyle Oracle iş ortaklarının eğitilmesi ve donatılmasına yönelik faaliyet gösterecek. Oracle iş ortakları için bir ilk olacak bu çalışma ile Oracle Partner Academy, Oracle ISV Migration Merkezi ve Oracle Studio tek bir çatı altında toplanacak.

İş ortakları, düşük maliyetli pratik eğitim veren Oracle Partner Academy ile ürünlerini ve uygulama bilgilerini geliştirebiliyorlar. Oracle Studio'da ise Oracle iş ortakları çeşitli pazarlama etkinlikleri gerçekleştirebiliyorlar. İstanbul'da bir Oracle Partner Academy, Çek Cumhuriyeti'nde ise bir Oracle Studio bulunuyor.

İlk Oracle Partner Hub, önümüzdeki aylarda pilot bölge olarak İstanbul'da hizmet verecek. Önümüzdeki bir yıl içinde ise bunu bölgenin çeşitli yerlerindeki beş Partner Hub daha izleyecek. Oracle Partner Hub'lar kuruldukları ülkelerde yetkili distribütörler tarafından yürütülecek.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir