Exper'den PC alın, internetiniz bedava gelsin

Çok özel bir PC kampanyası: Exper ve Smile ADSL işbirliği bakın kullanıcılara neler kazandıracak?

smile adsl'den 6 ay ücretsiz internet

smile adsl'den 6 ay ücretsiz internet

Yerli üretici olmanın avantajını kullanarak uygun fiyat, bol çeşit, kişiye özel ürün prensibiyle tüketicisine en iyi hizmeti veren Exper'in, smile adsl işbirliği ile hazırlanan kampanya ile ilgili olarak Datateknik Kanal Satış Direktörü Koray Kurhan; "Kampanya ile Türkiye'nin her köşesinde bulunan yediden yetmişe tüm potansiyel bilgisayar alıcılarına, bilgisayar ve internet erişimini elde etme konusunda yaygınlık ve fırsat sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye genç nüfusu ile çok ciddi bir bilgisayar ve internet kullanma potansiyeline sahip. Tüm bilgisayar almayı düşünenlere kalitesinden taviz vermediğimiz Exper ürünleriyle beraber, yine Türkiye'nin internet alanında önder firması smile adsl ile birlikte çok avantajlı fiyatlarla ve performanslı ürünleri almaya davet ediyoruz " açıklamasını yaptı.

Kampanya genelinde sunulan geniş ürün çeşidiyle herkesin kendine uygun bir bilgisayar bulabileceğine, 6 ay ücretsiz internet hediyesinin de katkısıyla bu sayede Türkiye'deki bilgisayar okur yazarlığı ve bilinçli internet kullanımı yaşının küçüleceğine dikkat çeken smile adsl Satış Pazarlama Direktörü Çağatay Arslan, Exper ile yapılan işbirliğiyle ilgili olarak; " Amacımız Türkiye'de herkesin internete ve bilgisayara ulaşabilmesi; teknolojiden maksimum düzeyde yararlanabilmesi. Exper ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği çerçevesinde internet erişiminde çok büyük bir fırsat sağlayacağımızı düşünüyoruz." dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu işe bilgisayar ustaları ne der guzel mı kampanya yorumları beklıyrz

Avantajlı bir tarafını göremedim, normal internet aboneliğinde de ücretsiz modem+indirim veriyorlar. 24 ay interneti kapatamayacağınızı unutmayınız. Bi karşılaştırma yapalım:
Smile adsl normal tarife : Modem+24 ay 4 GB Limitli paket= 29*12=348
Bu kampanya : Modem+24 ay 4 GB Limitli= 18 Ay*29+Modem=254+Modem Ücreti :)
Kazanan Exper bilgisayar+Smile Adsl :)
(TTnet'i hiç söylemiyorum bile, taahhütlü hiçbirşeye bulaşmayın bence)

ben hikaye diyorum bu reklama adam gibi turkce ad bulum marka yaratmaya ugrasmak yerine smilelarla experlerle birlikte olup yeni kullanicilari yanlarina cekmeye calisiyorlar. Asus gibi bir marka olusturun o zaman bunlara ihtiyaciniz olmaz. Sonucta size kimse ekran karti yada islemci uretin demiyor. Hp yada Acer den farkiniz ne ki sonucta ....

shunu soyleyebilirim ki en dandik netbook internet icin fazlasiyla iyi fiyati 390-450 milyon arasi hady ne kotu masaustu eski sitem olsun internet icin 200 milyon yani heleki bole download tutkunuz felan yoksa alin dedgim gibi bi pc taksitlede alabiliorsunuz her yerden ondan sora 30 milyonluk bi pakete baglanin onuda tahadutlu yapmain 15 $ a usb adsl modem var raat raat kullanin arkadaslar kanmayin bunlara

Ben bilgisayarcıyım. Marka da sattım oemde ama asla marka bilgisayar almam. markalara bir kastım yok. Casper olsun, exper olsun, arçelik vs. ama marka tercih etmem. Kendim dizerim. Gigabyte anakarttan, samsung harddiskten, kingston ramden de şaşmam.

Tövbeeeeeee bir daha asla almam.Aldım ses kartı arızalı çıktı yüksek detay oyunlarda ses parazitleniyor sonra usb bağlantısı iflas ediyor.Töve bir daha exper alır mıyım:@

bende daha bugun aldım experden bu kadar kotu oldugunu bılseydım almazdım yhaaa

bence önemli olan bu gibi ürünleri kullandığım süre içinde bana verdikleri hizmettir. ilk aldığım masaüstü bilgisayar experdi ve hala çalışıyor. sanrıım 8 - 9 yıl geçti üzerinden. bu makineyi annem evde internete girmek oyun oynamak için kullanıyor. bu makine bozulmadımı tabi ki bozuldu. ancak her seferinde karşımda bir ilgili vardı. şu an bilgisayarlar hakkında bildiğim herşeyi bu makine üzerinde öğrendim. yani onu fazlasıyla hor kullandım. diğer markalarda da aynı sorunları hatta bazen daha fazlasını yaşadım. ancak benim için belki de ilk olmasından dolayı exper bilgisayarım ve markanın verdiği güzel hizmet aklımda kalanlardandır.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
smile adsl'den 6 ay ücretsiz internet
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir