PDF uzamanının yeni sürümü yolda...

PDF oluşturma ve dönüştürme uzmanı PDF Transformer'ın yeni sürümü duyuruldu...

Doküman Yapısı ve Formatını Yeniden Oluşturma

Doküman Yapısı ve Formatını Yeniden Oluşturma

ABBYY'nin eşsiz ADRT teknolojisi ile, PDF Transformer 3.0 çoklu sayfadan oluşan PDF dosyalarını Microsoft Word ve Excel'e dönüştürürken mantıksal dosya yapısını ve sayfa formatını yeniden oluşturur. PDF Transformer, çoklu sayfalardan oluşan dokümanı ayrı ayrı sayfalar yerine tek bir format olarak işler.

Sonuç olarak, Microsoft Office'in doğal sayfa yapılandırma sistemini bire-bir uygulayarak (başlık, son sayfa, fontlar, sitiller, dip notlar, sayfa numaraları, başlıklar) en uygun şekilde dosyaları dönüştürür. Ayrıca kullanıcı, dokümana yeni sayfalar ekler ya da sayfalardan bazılarını silerse de bu değişiklikler aynen oluşturulan dokümana da sayfa numaralandırma sisteminde yansıtılır.

Dip notlar ve başlıklar da akıllı olarak ilgili içeriğe bağlanmış durumdadır. İçerik silindiğinde ya da içeriğin yeri değiştiğinde ilişkili bağlı içerik de aynı şekilde güncellenir.

Dokümanları Birleştirme ve Dokümana Sayfa Ekleme

Program PDF dokümanlarının, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik olarak yayımlanması ve içeriğinin değiştirilmesi konusunda geniş kullanım olanakları sunmaktadır. Bir kullanıcı, kolaylıkla birden fazla doküman içeren bir yığını farklı formatlardan tek bir PDF'e ya da daha sonra üzerinde çalışabilmek için yeni bir dosyayı varolan bir PDF dosyasının ardına ekleyebilmektedir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir