reederTV, televizyonunuzu akıllandırır!

Tabletleriyle tanınan firma, şimdi de TV'nizi akıllandıran yeni Android'iyle karşınızda!

reederTV, televizyonunuzu akıllandırır!

Reeder, e-kitap okuyucu ve tablet bilgisayardan sonra set üstü akıllı TV kutusu reederTV ile karşımızda.

Televizyonunuzu akıllı televizyona dönüştüren reederTV sayesinde YouTube, Skype, Facebook gibi birçok dijital içeriğe televizyonunuz ile bağlanabilecek; Türkiye'den ve dünyadan  TV kanallarına, filmlere, dizilere, sosyal ağlara, e-postalarınıza ve tüm Android uygulamalara ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmadan, televizyonunuzdan ulaşabileceksiniz.

Android 4.0 işletim sistemi ile çalışan reederTV ; Wi-Fi  ve ethernet bağlantısı ile televizyonunuzu Android'in sonsuz dünyasıyla tanıştıracak, Klavyeli Air mouse'u ile oynayabileceğiniz oyunlar sayesinde televizyonunuzu eğlence merkezi haline getirecek.

Dilediğiniz dijital içeriğe televizyonunuzdan ulaşmanızı sağlayan reederTV, aynı zamandaağ üzerinden ortak paylaşım alanlarına ve arşivdeki dosyalara kolay erişim imkânı sunuyor.

reederTV, televizyonunuzu akıllandırır!

HDMI 1,4 bağlantısı ile yeni nesil TV ve monitörlerinize, AV çıkışı ile eski TV'lerinize kolayca bağlayabileceğiniz reederTV'nin sahip olduğu 2 adet USB 2.0 bağlantısı sayesinde, taşınabilir bellek ve sabit disklerinizdeki yüksek çözünürlüklü videoları sorunsuzca oynatabileceksiniz. Bunların yanı sıra, reederTV'nin optik ses çıkış bağlantısı sayesinde ev sinema sisteminize parazitsiz ses aktarımı gerçekleştirebileceksiniz.

Televizyonunuzu akıllandırarak bir bilgisayara dönüştüren reederTV, 299 TL son kullanıcı fiyatı ile satışa sunuldu.  reederTV'nin yapabildiklerini düşününce bu fiyatın karşılığını fazlası ile verdiğini söyleyebiliriz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

sırf bunlara air mouse yüzünden ilgiliyim :D

televizyonunuzu akıllandırır derken şaka yapıyosunuz herhalde....

ps3 yada xbox al direk akıllanır tv :)

Chromecast 35USD, yeni kablo derdi cikartmiyor ve yer de kaplamiyor...

Ccc Nokia ccc

45 dolar civarı daha iyi donanıma sahip usb stickler ebay gibi sitelerde mevcut.Onları araştırmanızı tavsiye ediyorum.

eski bilgisayarını bağla bak nasıl akıllanır :))

Lcd tv ye tabletimi hdmi ile bağladım ve lcd tv im bu sayede akıllı tv oldu. Tableti 200 tl ye almıştım. tableti Olanlara fikir vermek istedim.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play