Renault Latitude ile dünyada bir ilk!

Renault, ilk 360 derece test sürüşünü Türkiye'deki otomobil tutkunlarına sunuyor! İşte bağlantı...

Renault Latitude ile dünyada bir ilk Türkiye'de

Yeni Latitude'un kullanıcısına sunduğu sıra dışı sürüş keyfini ve konfor detaylarını geniş kitlelerce deneyimlenmesini isteyen Renault Türkiye bir projeye imza attı ve www.renaultlatitude360.com sitesini ortaya çıkardı. Sitede yer alan 360 derece test sürüşü dijital uygulaması dünyada ilk kez Türkiye'de kullanılan bir teknik. Özel çekim yöntemleri ve kurgulama teknikleri ile oluşturulan uygulamada, test sürüşü yapmak isteyen kullanıcılara ileri sürüş teknikleri uzmanı Celal Pir de eşlik ediyor.

Kullanıcı, bilgisayar ekranının başındayken, Latitude'un bütün ayrıntılarını sanki aracın içindeymiş gibi deneyimleyebiliyor. Etkileşimli videolar, ziyaretçinin Latitude'un farklı özelliklerini keşfetmesini sağlıyor. Test sürüşüne eşlik eden Celal Pir, kullanıcının da yönlendirmesiyle aracı ayrıntılarıyla anlatıyor ve kullanıcının otomobili daha yakından tanıdığı bu deneyimi benzersiz kılıyor. Kullanıcı, test sürüşünde ilerledikçe, farklı videolara erişme hakkı kazanıp, Latitude hakkında daha detaylı bilgi edinebiliyor.

Ziyaretçilerin site sayesinde keşfedebildiği özellikler arasında; Latitude'un geniş iç mekanı, seçilen mod ve yoğunluğa göre tam bir sessizlik içinde sırta masaj yapan sürücü koltuğu, toksin sensörlü, birleşik polen ve aktif karbon filtreli çift modlu iyonizeri, araç içi parfüm sistemi, üç bölgeli elektrikli klima sistemi, geri görüş kamerası, elektrikli park freni ve navigasyonu gibi özellikler yer alıyor.

www.renaultlatitude360.com sitesini ziyaret edenler ayrıca, sitedeki formu doldurarak gerçek Latitude test sürüşü için de başvuruda bulunabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Arabanın özellikleri gerçekten süper.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir