Samsung'dan bir "dev" Galaxy daha geliyor!

Samsung'un Galaxy Note cepleri bile gözünüze küçük görünüyorsa, bu yeni Galaxy tam size göre!

  • Ercan Uğurlu
Samsung'dan bir "dev" Galaxy daha geliyor!

Samsung'un geçtiğimiz yaz aylarında piyasaya sunduğu Galaxy Mega modeli hatırlayacak olursanız 6.3 inç boyutunda bir ekranın sahibiydi. Bu boyut bile kullanıcılar tarafından oldukça büyük olarak nitelendirilirken, Samsung bununla da yetinmeyecek gibi görünüyor. Zira ortaya çıkan bu yeni Samsung modeli şaşırtıcı derecede büyük.

Samsung'un yeni Galaxy Mega modeli olması muhtemel cep, tam 7 inç boyutunda bir ekranla birlikte gelecek gibi görünüyor. "SM-T2558" kod adına sahip cebin sızan görsellerine göre telefonu elde tutmak epey zor olacak. Bu boyutuyla "tablet mi yoksa telefon mu" şeklinde soruyla sıkça karşılaşacak olan yeni Galaxy Mega 7.0, 720p ekran çözünürlüğünün de sahibi olacak.

Telefonun dört çekirdekli 1.2 GHz hızında çalışan bir işlemciye ve 1.5 GB RAM seviyesinin de sahibi olacağı gelen bilgiler arasında. Ayrıca dahili olarak 8 GB hafıza da telefonda mevcut. MicroSD kart desteği de sunacak olan telefon arka yüzeyinde 8.0, ön yüzünde ise 2.0 megapiksellik bir kamera taşıyor. Sahip olduğu teknik özelliklerle orta segmente hitap edecek olan Galaxy Mega 7.0'ın ne zamana satışa sunulacağıyla ilgili herhangi bir bilgi ise yok.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

6 inç ve sonrası telefon için oldukça büyük bir boyut.Kullanımı oldukça zorlaşıyor Özellikle de yaz aylarında mont ve ceketler çıkınca sürekli elde gezdirme derdi baş ağrıtıyor

@26 Nis 2014 20:33 hislerime tercüman olmuşsun kardeş, yaz gelince 8210 kullanıcaz artık

hiç değilse tasarımı s5ten iyi :D

samsungun canını sıkmayın... sıkıldıkça tablet veya telefon çıkartıyor !

Samsungtan 20 inç telefon bekliyoruz :P

ben samsung calisaniyim millet. su an kore sahilinden yaziyom. bu aleti biz yaptik. bir gun ruyamda "buyut onu buyut" diye sesler duydum ben de aksini duyana kadar buyutuyorum. bir de sey var sizi dusunuyom. yani eve televizyon almaya ne gerek var az sabredin ben daha buyutecem bunu. eve gelince bunu koyarsiniz sehpaya. Hep sizi dusunuyom fanlarim cok cok optum <3

neremize sığdıracağız afedersiniz? tasarım güzel ama boyut fazla 6. inç den büyü çok gereksiz

şakami bu 7inçe 720p ?

@26 Nis 2014 23:55 ben 23" monitörü 1080p kullanıyorum sorun yok.

Samsung yakinda tum telefonlarini televizyon fabrikasinda uretmeye baslayacak.

S5 kullanıyorum boyutu iyi. Ne çok büyük nede çok küçük. .

Elinizde tutabilirseniz kullanabilirsiniz

5 inçten büyük ekranlı telefon alınmaz.

iphone 6 almıyorum bunu alıyorum çünkü daha büyük

iphone satıp nokia 8310 a dönüyorum :)

bir çöp daha...

telefon dediğin en az 8-9 inc olmalı :p

yakinda monitör kadar tv de çıkar

Sen de yorum yaz