Samsung Galaxy S7'leri canlı yayında tanıttı!

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge'in Türkiye tanıtımında neler oldu; neler yaşandı? Hepsi, haberimizde...

Oynat Galaxy S7 etkinliğindeydik Samsung'un Galaxy S7 ve S7 edge tanıtımının canlı yayınını kaçıranlar için yayın tekrarı burada.

Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'i, dün akşam The Seed'de gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla tanıttı. CHIP Online olarak yerinde takip ettiğimiz etkinliği, lansmanın başlamasıyla beraber saat 20:00'den itibaren sizlere CHIP TV üzerinden canlı olarak aktardık.

Tanıtım sonrası Samsung Türkiye Kıdemli Pazarlama Ürün Müdürü Tolga Erdem ile Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge hakkında bir röportaj gerçekleştirme olanağı da bulduğumuz etkinlikte, röportajın ardından da hem Galaxy S7'ye hem de Galaxy S7 edge'de, demo alanında kısa bir ön bakış atma fırsatı da bulduk. Tümümü canlı olarak aktarmaya çalıştığımız yayının tekrarını hemen yukarıdaki video üzerinden izleyebilirsiniz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Avrupa ve Amerikada adamlar cihazı parçalama fırsatı bulabilirken biz daha samsung standlarında bile kullanabilmiş değiliz.

Neden sormadınız türkiyeye neden sadece 32 gb lık olan geliyor avrupada hem 32 ve 64 lük olan hafıza seçeneği? Ayrıca yine benzer olay gear vr avrupada hediye edilirken neden türkiyede hediye edilmiyor. T mobile bi alana bir tanede bedava verebiliyorken ? samsung firması neden böyle bi kolaylık sunmuyor? güzel telefon ama muhatap bulmakdan güçlük çekiyorz müşteri ihzmetleri buna dahil.

Gercekten harika olmus.. Alan biri olsada bizde elimize alip incelesek.. ;))

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir