Samsung, S21 Ultra'da Kullandığı ISOCELL HM3 İçin Özel Bir Video Yayınladı

Samsung, Galaxy S21 Ultra'nın piyasaya sürülmesinden aylar sonra, telefonda kullandığı ISOCELL HM3 kamera sistemine ilişkin yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı!

  • Ercan Uğurlu
Samsung ISOCELL HM3 Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung'un ISOCELL HM3 görüntü sensörü şu an şirketin amiral gemisi Galaxy S21 Ultra'da kullanılıyor ve bu sensör sahip olduğu yetenekleriyle Galaxy S21 Ultra'yı kamerasıyla en iyi akıllı telefonlardan biri konumuna yerleştiriyor. Şirket, piyasadaki en gelişmiş 108 MP kamera olarak nitelendirilen bu sensörü için yeni bir video yayınladı. Peki, Samsung, neden halihazırda kullanmış olduğu ISOCELL HM3 hakkında yeni bir tanıtım videosu yayınlamış olabilir?

Yeni videoda ISOCELL HM3'ün önemli özelliklerine işaret eden Samsung'un, bu yeni kamera sensörünün yeteneklerine bir kez daha dikkat çekmek istiyor olmasının sebebi, yakında tanıtılacak yeni bir akıllı telefon olabilir.

Normal şartlarda şirketin bu yaz aylarında yeni Galaxy Note modelini tanıtması gerekiyor. Fakat Galaxy Note 21 olacak mı, olmayacak mı henüz netlik kazanmış değil. Ancak büyük bir sürpriz olmazsa bu sene Galaxy Note 21'i göremeyeceğiz, zira hem çip krizi hem şirketin katlanabilir akıllı telefonlarına yönelmesi şirketin bu yeni telefonu "şimdilik" atlayacağını gösteriyor.

ISOCELL HM3 Image Sensor: Official Introduction | SamsungISOCELL HM3 Image Sensor: Official Introduction | Samsung
Meet the #ISOCELL HM3, an #ImageSensor for refined details and redefined colors. The 108MP ISOCELL HM3 ensures crisp, clear nighttime shots with Nonapixel and multi-sampling technology. Equipped with Smart-ISO Pro and staggered HDR, it creates stunning HDR photos full of colors and details both in highlight and shadow. Plus, you can capture all the motion-packed scenes still clearly in focus thanks to its Super PD Plus. Be a better photographer with a better image sensor. Learn more: #Samsung

Hemen yukarıda izleyebileceğiniz yayınlanan ISOCELL HM3 tanıtım videosunda, ISOCELL 2.0 teknolojisinin pikselleri ayırıp renk doğruluğunu ne derece artırdığı gösterilirken, Nanopixel teknolojisi de detaylandırılmış. Yüksek ve düşük ışıklı ortamlardaki performansından bahsedilirken, bir diğer teknoloji olan Smart-ISO ile beraber de 12 bit renk derinliği ile yüksek kalitede HDR görüntülerin çekilebildiği anlatılıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz