Samsung'un yeni Galaxy tabletleri geliyor!

Samsung, bitmek tükenmek bilmeyen tablet modellerine 2 yeni model daha ekliyor!

Samsung'un yeni Galaxy tabletleri geliyor!

Samsung'un geçtiğimiz yıldan beri yeni Galaxy E tablet serisi üzerinde çalıştığı biliniyor. Şu anda Samsung''un 8 inç boyutlu Galaxy Tab E modeli Amerika ve Tayvan'da satışta. Anlaşılan Samsung şimdi de Galaxy Tab E ailesine 7 inç'lik bir model katma düşüncesinde. Zira gelen haberler bu yönde...

Sammobile'ın haberine göre Galaxy Tab E 7.0, SM-T280/SM-T285 model numaralarıyla ortaya çıkacak. 7 inç boyutunda olacak olan tablet, muhtemelen 1.280 x 800 piksel çözünürlük sunacak. Bunun yanında 1.3 GHz hızında işlemci, 1.5 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza gibi özelliklerle gelecek olan tablet, ayrıca 4G bağlantıyı da destekleyecek. Farklı renk seçeneklerinde olacağı sanılan tabletin renkleri arasında siyah seçenek de bulunacak.

Diğer yandan Samsung'un Galaxy Tab E modelleri arasına, Galaxy Tab E Lite isminde bir başka modelini daha ilave etmesi bekleniyor. SM-T113 kod adıyla sızan bu tablet, muhtemelen daha çok çocuklara uygun yapıda tasarlanacak.

Samsung'un kısa süre içinde Galaxy Tab E 7 ve Galaxy Tab E Lite modellerini resmi olarak açıklaması bekleniyor. Bunun için biz de önümüzdeki haftaları bekliyoruz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

yakında kendisi de kaç modeli olduğunu unutacak , yeter artık samsung çıkartma artık . az olanın değiri çok olur

Ha bire yeni model çıkaracaklarına hazırda sattıkları modellere doğru dürüst güncelleme desteği verseler...

@27 Ocak 2016 10:12 sen para ver gerisi önemli değil tableti aldıktan sonra hakkın yok

Şu tabletlerin tipini değiştirsinler eski tab 2 falan daha güzeldi

yeni modeller iyi oluyo aslında zaten eskisinin üstüne değişiklik yapıp onu piyasadan çekip yenisini koyuyor. teknolojinin insanlara hızlı ulaşmabilmesi için yeni model şart ne yazık ki .

Galaxy en büyük Android cihaz sülalesi zaten, bence Samsung artık Apple gibi kontrollü bir şekilde cihaz çıkarmaya başlasın.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir