Sony Efsanesi Walkman, Özel Sürümüyle Geri Döndü!

Sony'nin artık efsane olan markası, çok özel bir cihazla birlikte bir kez daha geri döndü!

  • Cenk Atlı
Sony de Final Fantasy Çılgınlığına Katıldı!

Uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet piyasaya sürülen Final Fantasy XV'le birlikte oyunun bu popülaritesinden pay almak isteyen firmalar harekete geçti bile. Daha önce FF XV markalı bir Audi A8'le karşılaşmıştık. Şimdi de Sony sınırlı sayıda ürettiği Final Fantasy XV Walkman, kulaklık ve taşınabilir hoparlör modeliyle bu çılgınlığa dahil oldu.

Hi-Res audio desteğine sahip olan söz konusu A-Series Walkman modelinin arka panelinde Noctis ve Co.'nun pixel versiyonları ve özel simgeler yer alıyor. Oldukça havalı bir kutuya da sahip olan Walkman'in fiyatı da 16 GB'lık model için 33.880 yen'den (yaklaşık 300 dolar) başlıyor.

SRS-HG1 Bluetooth hoparlör ve MDR-100A kulaklıkların fiyatı ise 260 dolar olarak belirlenmiş durumda. Walkman'in sahipleri ayrıca Final Fantasy XV film müziklerinin High-Res versiyonunu da 53 dolar karşılığında alabilecekler ve filmin ücretsiz bir posterine de sahip olacaklar.

Filmin hayranları arasında bu cihazları almayı kafaya koyanlar, eğer Japonya'da değillerse biraz zorlanabilirler. Zira bahsi geçen ürünler sadece Japonya'da satışa çıkacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Walkman adlı müzik servis hizmeti açabilir. Tıpkı spotify gibi. Elinde zaten playstation music var.

Sony Yeniden walkman telefon neden yapmıyor anlamıyorum walkman kendi başına bir marka senede tek ve kaliteli bir walkman telefon yapmalı

Elinde zaten playstation müsic var diyorsun onu buna uyarlamışlardır merak etme

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play