Tempo özel sayısı Gadget çıktı!

CHIP editörlerinin hazırladığı Tempo özel sayısı Gadget, bakın okuyucularına neler sunuyor?

Tempo Gadget çıktı
Dergiden örnek sayfaları galerimizde bulabilirsiniz

En yeni tüketici elektroniği ürünlerine ait detaylı test ve incelemeleri Tempo dergisinin özel sayısı Gadget'ta bulabilirsiniz. Dergi tamamen CHIP editörleri tarafından, titizlikle hazırlandı.

Tüketici elektroniğine sürekli yeni ürün grupları, üstelik onlarca yeni çeşitle birlikte dahil olurken, satın alma sırasında seçim yapmak da gittikçe zorlaşıyor. Tempo Gadget, okuyucularına en doğru ve en uygun seçimi yapmaları adına rehberlik ediyor.

Gadget okuyucuları, dergideki fotoğraf makinesi, video kamera, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, LCD TV ve daha pek çok kategoride karşılaştırmalı ürün testleri ve incelemeleri sayesinde kendileri için en uygun ürünü seçerken, piyasadaki diğer ürünler ve trendler hakkında da bilgi sahibi oluyor. Gadget dergisi, 15 yıldır Türkiye'nin bilgi teknolojileri alanındaki lider dergisi CHIP'in editörleri tarafından hazırladı.

Dergiden örnek sayfaları galerimizde bulabilirsiniz...

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

off be hatuna bak

Teknoloji eki mi bu ? Kızı mı inceliyorlar yoksa ?

Kapak çok albenili olmuş..:)
Ne yapalım, alacağız artık..

daha önce de demiştim ben zaten chip dergisinin daha çok satması için stuff yada newtech dergisinin gittiği yoldan gitmesinin gerekliliğini.
evet sonunda oldu.

''En yeni tüketici elektroniği ürünlerine ait detaylı test ve incelemeleri Tempo dergisinin özel sayısı Gadget'ta bulabilirsiniz. Dergi tamamen CHIP editörleri tarafından, titizlikle hazırlandı.''

İlgimi çekti bişey için söylemiyorum çok titiz bir çalışma olmuş :))
okadar titiz olmuşki ölçüleri tam olan bi kız koymuşsunuz :))

kız çok teknolojik duruyo:))

lütfen biraz terbiyeli olalım ya bu nee

Vuvvv kapak çok güzelmiş :D

çok güzel dergi ben aldım okudum hoşumada gitti teşekkürer. bu arada kapak kızıda gayet iyi. ama bazıları başka türlü dergi anlıyor ama olsun devam. : )

Dergiyi aldım, okudum gayet başarılı seçilen ve değerlendirilen ürünler çok güncel ürünler. Değerlendirmeler yerinde ve ölçülü. Emeği geçenlerin eline sağlık, devamını heyecanla bekliyorum.

Sen de yorum yaz