Touchpad'inizin gizli özelliklerini öğrenin!

Laptop'unuzun touchpad'i ile aslında neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hepsi içeride...

Touchpad'inizin gizli özelliklerini öğrenin!
Touchpad'inizin tüm potansiyelini kullandığınızdan emin misiniz?

Laptop'ların yaygınlaşması ile touchpad'lerin önemi de arttı. Windows'da touchpad'i kullanmak bazen can sıkıcı olabiliyor ve touchpad sürücüleri, Apple'ın touchpad'lerindeki numaraları desteklemeyebiliyor. Bu yazımızda touchpad'inizin tüm özelliklerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olacağız.

Öncelikle yazımızda birçok laptop'da bulunan Synaptics TouchPad'i temel aldığımızı ve sizin laptop'unuzda bazı özelliklerin farklı olabileceğini söyleylim. Ancak yazımız, touchpad'inizle neler yapabileceğinizi öğrenmeniz bakımından oldukça işinize yarayacak.

Touchpad sürücünüzü güncelleyin

En son touchpad sürücüsünü kullandığınızdan emin olun. Laptop üreticinizin ana sayfasına gidin, destek veya yazılım bölümünden laptop'unuzu bulun ve kullandığınız işletim sistemi için en son sürücleri indirin ve kurun.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bu anlatılanlar zaten günümüzdeki laptopların çoğunda default olarak gelen özellikler, anlatılan herhangi extra bir özellik yok. ama yineden hi. bilmeyen kullanıcılar çok ufakta olsa bir katkısı olabilir.

Normal bir touchpadde stylus kullanımı mümkün müdür?

sadece laptopun üzerindeki dokunmatik çalışıyo? ne yapmam gerekiyor deli oldum 2 saattir

Laptop sol tık çalışmıyor ne yapmalıyım?

@11 Oca 2014 15:48 Simge tepsisinde synaptis touchpad simgesine tıklayın. Tıklatmak için parmakla vur seçeneğini işaretleyin.

Arkadaşlar laptopumun markası Toshiba ve Dokunmatik fonksiyonu olan yerinii oynatınca bir sitede sadece aşağı yukarı geliyoor fare oynamıyor ne yapmalıyım lütfen acil

benim bilgisayarımda fare kısmında aygıt ayarları yok yardımcı olabilirmisiniz

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Touchpad'inizin gizli özelliklerini öğrenin!
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir