Toyo Games iki oyunla Türkiye oyun pazarında!

Kore'yi çalkalayan Yulgang 2 ve merakla beklenen Legend of Fighters, Toyo Games ile Türkiye'de!

Toyo Games iki oyunla Türkiye oyun pazarında!

Türkiye merkezli oyun firması Toyo Games, farklılıkları ile ilgi çeken Kore'nin başarılı MMORPG oyunu Yulgang 2 ve açık beta süresince büyük ses getiren MMORPG oyunu Legend of Fighters'ı Türkiye'de yayınlamaya hazırlanıyor.

Özellikle farklı savaş modlarıyla kısa sürede Kore'de fenomen haline gelen Yulgang 2 ve açık beta süresince ilgi çekici oyun tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Legend of Fighters, oyunculara farklı bir online oyun deneyimi yaşatıyor.

Gerçekleştirilen lansman etkinliğiyle oyun sekötürüne hızlı bir giriş yapan Toyo Games'in Türkiye ile buluşturduğu Yulgang 2 ve Legend of Fighters tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak yayınlanacak. Toyo Games'in CEO'su Zeyd Kazancı konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "Şu anda dünyayı kasıp kavuran ve gerçek PvP deneyimini yaşatacak olan iki yeni oyunu Türkiye ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Amacımız kullanıcılarımıza en kaliteli oyunları getirmek, Türkiye'de oyun kalitesini yükseltmek ve daha profesyonel bir oyuncu kitlesi yaratmak. Oyunlarımızı Türkiye'ye getirirken tek düşüncemiz ve gayemiz bu. Bu konuda biraz risk alıyoruz ancak Türkiye'nin bu kaliteyi hak ettiğini düşünüyoruz. Oyuncularımızla birlikte kararlar alarak, geri dönüşleri dikkatle takip ederek oyunlarımızı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ilk defa duyuyorum.....

tarih falan yok mu merak etti

Kesin Pay to win yaparlar artik. Parayi veren guclu olur.

yine liselileri internet cafelere bağlayın online oyunlarla hah.

oyunu nerden indiriyoruz

Ceonun röportajını izledim umalım da söylediği gibi olsun şirket politikaları farklı olur diğerlerinden de fazla para harcamadan adam gibi oyun oynarız beklemedeyim

itemci müşterisi olarak başarılar dilerim

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost