Trendleri belirleyen uygulama: HAIRMOD

Trend belirleyen ilk saç ve makyaj sosyal ağı HAIRMOD'la tanışın!

HAIRMOD ile trendleri keşfet

Dünyanın trendlerini belirleyen ilk saç ve makyaj sosyal ağı Hairmod, saç stilistlerinin, kuaför salonlarının ve üyelerin kendi paylaşımları ile saç ve makyaj hakkında tüm dünyadaki en son trendleri içeren yepyeni bir platform.

Ekim 2015 tarihinde lanse edilen Hairmod, Türk girişimciler Cem ve Caner Uluer, Emre Kıramer, Bertan Ege Teberci ve İsviçre'den SGEK Holding AG'nin güçlerini birleştirmesi ile yaratıldı. Şu an 50.000 kullanıcısı olan uygulama, üç ay içinde 100.000 kullanıcıya ulaşmayı ve sektörün sosyal medyada dünyaya açılan ilk kapısı olmayı amaçlıyor. Hairmod, geçmişten günümüze saç modelleri, renk seçenekleri, üye kuaför salonları ve en son güzellik akımları ile kadınların takip edeceği en popüler saç uygulamalarından biri olacak. Ünlülerin saçları, ödül törenlerinden, defilelerden en gözde modeller, daha pek çoğu Hairmod'da sizi bekliyor.

Sektöre yön verecek pek çok yeniliği, kullanıcıların yönlendirmesiyle belirleyecek olan Hairmod, Mart 2016 itibari ile İngiltere ve Amerika'ya açılım yaparak uluslararası bir uygulama haline gelmeyi hedefliyor. Uygulamada renk, saç kesimi ve saç modellerine pratik bir biçimde ulaşımı sağlayan farklı kategoriler bulunuyor. Kullanıcı, beğendiği saç modelini, Hairmod içinde yer alan 50 binin üzerinde kuaför salonuna, bu modelin uygulaması için rahatlıkla ulaşabiliyor. Ayrıca kullanıcılar, saçlarını Hairmod'un önce/sonra uygulaması ile paylaşarak gelen yorumları takip edebiliyor. Her yaş grubundan kadın kullanıcılara hitap eden ve ünlü isimlerin de şimdiden müdavimi olduğu Hairmod ile artık saça dair tüm trendler tek bir sosyal ağda buluşuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost