TTNet'ten iki aylık sınırsız WiFi kampanyası!

Beşinci yılını kutlayan TTNet, iki ay sürecek sınırsız WiFi kampanyasını başlatıyor! Detaylar burada

TTNet'ten sınırsız ve ücretsiz WiFi kampanyası!

Bu yıl 5. kuruluş yıldönümünü kutlayan TTNET'in Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 5 yılda 6 milyonu aşkın aboneye ulaştıklarını ve bugün 30 milyondan fazla kişinin TTNET ayrıcalığıyla internete bağlandığını belirtti. Yılmaz, 5. yaşlarının coşkusunu müşterileriyle paylaşmak için 2 ay boyunca sınırsız ve ücretsiz olacak bir WiFi kampanyası başlattıklarını açıkladı. TTNET'in kuruluş günü olan 26 Nisan'da başlatılan 5. Yıl WiFi Kampanyası, Haziran ayı sonuna kadar sürecek.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 26 Nisan 2006 tarihinde kurulan şirketin başarıyla geçen 5 yıllık bir süreci geride bıraktığını, bu sürecin yalnızca TTNET için değil, tüm Türkiye için köklü bir değişimin simgesi olduğunu belirtti. Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü; ''TTNET olarak 5. yaşımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Ancak bizim için asıl gurur kaynağı, Türkiye'nin yaşadığı köklü değişimin de bir parçası, hatta dinamolarından biri olmaktır. Bu değişimin vizyonu olarak gördüğümüz bilgi toplumu olma hedefi doğrultusunda, bilginin üretilmesi, paylaşılması ve yayılması süreçlerinde bizzat rol oynamayı çok önemsedik. Bu anlayışla hep, geleceği şimdiden nasıl inşa edebileceğimize odaklandık. Bunu da 5 yıldır Türkiye'de ilkleri hayata geçirmeye ve iletişim dünyasında farklılık yaratan ürün ve servisler sunmaya odaklanarak başardık ''.
''İnternet servis sağlayıcısı olarak yola çıktık, Türkiye'nin öncü iletişim teknolojileri ve eğlence şirketi olduk ''

Yola çıktıkları andan itibaren Türkiye'de internetle birlikte anılan şirket olduklarını ifade eden Yılmaz, ''İnternetin ayrıcalıklı dünyasını Türkiye'nin dört bir köşesindeki müşterilerimizle buluşturduk, müşterilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmak üzere gerek ADSL gerekse WiFi ve 3G hizmetlerimizle interneti günlük hayatın bir parçası durumuna getirdik. Bugün 100 Mbps'lere kadar çıkan internet hızımız ve 6 milyonu aşkın abonemiz bulunuyor. Öte yandan, TTNET üzerinden internet deneyimi yaşayan kullanıcı sayısı ise 30 milyonu aştı. Pek çok ilki hayata geçirerek başarılarla süslediğimiz bu dönemi, yeni bir vizyonla bir adım öteye taşıdık. "TTNET'le Her Şey Mümkün" diyerek yeni bir dönem başlattık. Bugün Türkiye'yi sadece internete bağlamakla kalmıyor, müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılama hedefiyle, iletişim teknolojilerinin üç temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahipleniyoruz'' dedi.

Tahsin Yılmaz'ın açıklamaları, kampanya detayları

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz

Yılmaz; "Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Web TV hizmetimiz Tivibu Web, genişbant internet bağlantısı üzerinden alıcı aracılığıyla yüksek kalitede yayın yapan IPTV hizmetimiz Tivibu Ev bu dönemin öne çıkan yeniliklerinden oldu. TTNET Mobil markası altında 3G mobil internet ve cep telefonu hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturduk. TTNET Müzik, TTNET Oyun servislerimizle eğlence dünyasının baş aktörlerinden biri durumuna geldik. Dünyada "Dörtlü Servis" olarak tanımlanan, iletişimin ana unsurlarını bir arada ve tek faturada birleştirme dönemini başlattık. Yeni "dijital yaşamda" müşterilerimize "rehberlik" etme misyonu ile hareket ettik.'' dedi.

''5. yaşımızın heyecanını 2 ay sınırsız WiFi kampanyamız ile müşterilerimizle paylaşıyoruz''

Tahsin Yılmaz kampanya ile ilgili ise; ''Sınırsız WiFi kampanyamızla 5. yaşımızın heyecanını müşterilerimizle paylaşmak istedik. Bu kampanya ile müşterilerimiz Türkiye'nin 81 ilindeki binlerce TTNET WiFi noktasından internete özgürce; dakika ya da kota sınırlaması olmadan bağlanabilecekler. TTNET olarak 5 yıldır olduğu gibi önümüzdeki nice beş yıllarda da müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 28 Yorum

şuana kadr ttnet kullanıp ttneti seven bir kullanıcı gör(e)medim.

tmmda nasıl olcak yani nerden bağlancaz??

TTnette kalite ve ucuzluk dışında herşey mümkün. Sürekli güncellenerek artan zamlı internet fiyatları, sürekli güncellenerek düşen internet hızları ve bağlantı kopuklukları mümkün olan şeylerden sadece bazıları.

TTnet'ten gelecek hayır Allah'tan gelsin. 1 koyar 10 alır...

soygunda 5. yıl..............................

RESİMLERİ GÖREMEDİĞİMİZ SİTELER,SÜREKLİ KOPAN İNTERNET,SÜREKLİ ARTAN FİYATLAR,KAMPANYADA 8MBPS BELİRTİLMESİNE RAĞMEN 4-5 MBPS Yİ GEÇEMEYEN İNTERNET HIZLARI VE DAHA NELER NELER

Superonline akar...

Vodafone sağolsun 8tlye cepten sınırsız internetim var uzun zamandır. Wifiye gerek duymuyorum kolay kolay. gittiğim yerlerde kotalı ttnet kullanmaktansa vodafone kullanıyorum çok hızlı olmasa da. ttnet kaybetmeye mahkum.

bu büyüklük koca bir TEKEL başarısı ve mecburiyetin sonucu.

tecavüze uğrayanların zorla evlendirimesi gibi birşey.

bu evlilikte mutluluk beklemek abes.

köküne kadsar bir başarı(!)
tarkan'ın dediğinin aksine, acıtıyor.

insanlar ttneti sevmiyorlar bende sevmiyiyorum ama insanlar o kadar kotuluyor fakat ttnet kullanıyorlar baska ınternet kullanın arkadaslar baska firmalarda var ttnetten bagımsız calısan kullanmayın ben ttnet kullanmıyorum para verselerde kullanmam zaten dünyanın en kotusu ttnet

100mbs ye çıktı hızınız çıktı da, 100gb adil kullanım kotası diye bir limit koyup bunu limitsiz adı altında satarak yazık ettiniz.

HAK HAK HAK! HAKKIMIZI VER! HAK İSTİYORUZ!

gidip ttnet wifii noktasından bağlancakmışız yok ya iyiymiş bunlarda uyanık oraya gitçek olduktan sonra dedemde bağlanır kimbilir nerededir her internete bağlancağımızda oraya mı gideceğiz yine bir kazık yine bir ttnet

kaplumbağa hızında internet = ttnet

Soyguna devammm..

umarım firma batar ve yöneticiler dünyadan silinirrrrrr

5 yılda 6 milyona yakın aboneye ulaşmışlar; sanki başka seçenekleri vardı insanların.

Hiç ses vermeden 1 mb sınırsız bağlantıyı 45 den yine 49 TL ye çıkarmışlar, diğerlerinde de zam var sanırım. Şu kablonet yada superonline gelmedide kurtulayım şu ttnetten. Nefret ettim artık.

Konu TTNET / Türk Telekom olunca "Sınırsız" kelimesine inanmıyorum. Bunların da altıdna mutlaka bir "KOTA" "LİMİT" vs gibi bişey vardır. Tarifeye bakarmısın 8 mbit adsl 15gb dan sonra 512Kbit e düşecek ve adı da Net Limitsiz.

Yani bir internet hem limitsiz hem limitli aynı anda nasıl olur, bunu bize gösterdiğin için teşekkürler TTNET... sayende yeni şeyler öğrendik.

6. yılını bensiz kutlaman dileğiyle...
Söylenecek çok şey var da. nasıl olsa bir şey değişmeyecek.

ya bu ttnet yazısını görünce içimden hep sövmek geçiyor yani elimde değil :D,bundan sonra isterse neti bedava versin ben onlara tek bir cevap verip netimi başka firmaya taşıyacağım.. tek bi cevap :D onu herkes tahmin ediyordur :D:D

arapnetin en cok korktugu 2 sey: wimax ve mobil internet. nufusun cogu sehirlrde yasiyor ve saglam bir sermaye wimax ile ttnet i yuzde ellinin cok altina itebilir. olumcul darbeyi ise mobil internet vurur

Kablonet türksat ın yani devletin ama onlarda ısrarla belirli noktalarda hizmet veriyolar. neden yaygınlaştırmıyolar anlamıyorum.

Sanatı ve sanatçıyı desteklemek için bir proje de benden.

Sanatı çok seven bir insanım ve mümkün olduğunca da sanat aktivitelerini takip etmek istiyorum ama ne yazık ki bu mümkün olmuyor.Pek çok nedeni var ama en önemlisi zaman ayıramamak.

Teklifim şu:Artık pek çok insanın evinde büyük LCD, LED veya Plasma televizyon var.Peki sanatsal aktiviteleri neden insanların evine canlı olarak getirmiyoruz.

Artık Türkiye’de Digitürk, D-Smart, Teledünya, Tivibu gibi servis sağlayıcıları var ve bunların çok güzel bir özelliği var:Loca.Yani belli bir ücret karşılığında belli filmleri izleme hakkınız var.Şimdi benim istediğim şu.Örneğin D-Smart gibi servis sağlayıcılar tiyatro, opera, bale gibi aktivitelerin organizatörleriyle anlaşsınlar ve bu gösterileri bize belli bir ücret karşılığında canlı olarak aktarsınlar.Hatta 3D olarak.Böylece benim Müjdat Gezen’i seyretmek için İstanbul’a gitmeme gerek kalmayacak.Tabii ücretlendirmede farklı yöntemler de kullanılabilir.

Bu yöntemle sanat Türkiye’nin her köşesine ulaştırılabilecek ve herkes kazanacaktır.

TRT’nin de en kısa sürede bir sanat kanalı kurmasını tavsiye ederim...

yav anlamıyorum yav.ttnetmiş.eğer evinin yanında super online fiber varsa fiberden korkmayın bağlatın.apartmanlara süper online getittirin ki yaygınlaşsın internet.ttnetmiş.5 para etmez interneti.görmüyorsunuz adamlar bizden aldıkları paralarla yok böyleymiş efendim yok şöyleymiş.yalın internet çıkarttılar 20 lira olan sabit ücret 15 e düştü.bu ne iş arkadaş.yalın internet için telefona ihtiyaç yok numaran yok bişi yok.ee niye 15 lira...arkadaş 8 mb bağlantım var.en fazla ulaşabilen miktar 1.6. 55 lira+15 lira 70 liraya geliyo.mbit başı 50 lira para ödüyorum.bu ne be arkadaş yıldım vallahi...

ttneti seven biri varsa yollayın buraya dikeyim malafatı

ay ne ttnetmiş ya biri şu firmaya rakip çıksın!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play