TTnet'ten İnternetsiz ev kalmasın kampanyası!

'İnternetsiz ev kalmasın' diyen TTnet, ayda 9.99 liraya internet sunuyor! İşte kampanyanın detayları

TTnet'ten kampanya: 'İnternetsiz ev kalmasın'

TTNET, internetin Türkiye'de her eve girmesini ve herkesin internet erişimine sahip olmasını sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor. TTNET'in yeni "Herkese İnternet" Kampanyası ile tüm Türkiye, ilk 12 ay, ayda sadece 9.99 TL'ye internete bağlanabiliyor.

31 Mayıs 2011 tarihine kadar devam edecek olan "Herkese İnternet" Kampanyası, 2 GB kota ve 1 Mbps hız ile internetin ayrıcalıklarından en ekonomik koşullarla yararlanma fırsatı sunuyor. Bu kampanyayı tercih eden yeni müşteriler ayrıca modemi de ayda 1 TL'den başlayan taksitli fiyatlarla satın alabiliyor.

Bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden, TTNET Satış Noktaları'dan ya da www.ttnet.com.tr adresinden başvurabilecekler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 38 Yorum

2 gb kota mı ,dalga geçiyor Tellikom...

12 sonra noluyor onuda yazsanıza millet imzalamadan bilsin 24 aylık sözleşmeyi

2gb kota 1 mbps hız 10 lira çok ucuzmuş canım kime yeter o kota

1- 2 GB kotalı al,
2- sonra internete alış hatta bağımlı ol
3- kotayı aş
4- bir üst tarifeye geç daha da öde:)
5- Mutlu et.

2 GB kota ve 1 Mbps hız vay be ne kampanyaymış bunlar iyice ucmus..ya bunlar milleti iyice enayi yerine koyuyorlar....

ip numarası kalmadı bu ttnet hala internetsiz ev kalmasın diyor.
onun yerine önce kendi müşterilerini memnun etmiyor.
ttnetten şikayet etmeyen 1 kişiye daha rastlamadım

Bende bir kampanya çıksada şu içimizdekileri döksek diyodum.
Altyapı ve internet kalitesi ve bekliyoruz. Birde fiyatları arttırıyosunuz. İnternetimiz içler acısı. Resmen dalga geçiyosunuz bizimle. Kampanyaymış.
Karnımız tok bizim artık bunlara. Şu an ki fiaytların düşmesini ve internete kalite gelmesini ve de altyapının yenilenmesini bekliyoruz sayın TTNET. Artık oynamayın bu milletin sabrıyla. Biz başka tanıdığınız milletlere benzemeyiz. Yeter artık.

2 GB kota?! Dalga geçiyor olmalısın ttnet!

10 tl internet + 20 tl telefon faturası = 30
yani her şekilde bizi öpüyorlar, helal olsun...

saçma sapan reklam larlaa uğraşıyorlar smile adsl ye geçtim çok memnunum anında mail ile bile bütün işlemlerini gerçekleştiriyorlar zaten gece cepten internet ile başvurdum sabah bi baktım adammlar bağlamış adsl yi

Bu kota kime yetecek acaba :D

Tamam da 2 gb kota ile ne yapacaz... 2 film izlesek dolacak o kota... Sonra da 9.99 tl olan fatura olacak 99.9 tl :) bunun bir de internet vergisi var. aylık 15 tl modem ile birlikte ilk 12 ay kotayı geçmezsek ayda 26 tl ödeyecez ve toplamda 24 gb kotamız var. Olayı şöyle düşünün.

26 tl * 12 = 312 TL

Bir yıl boyunca 24 gb kota için 312 TL para ödeyecez...
Değmez :)

yine insanları kandırmak için bir kampanya düzenliyor sonrada utanmadan reklam veriyorlar yazıklar olsun en azından şu türktelekom ismini bari dğeiştirin.

sadece gülüyorum :D :D:D

2 gb kota mı :))
çok güldüm ya klasik ttnet işte

rezilliğe bak 2gb kota 1gb internet sanki mobil den bağlanıyo ayıp ya bü yüzyılda şu rezilliğe bak :(

2 GB kotamı bunu yüksek ihtimalle doğu için yapıyolardır o rdaki insanlar bilmeyip alacak ay sonu faturayı görünce hemen iptal ama Allah bilir 24 ay tahhü de vermişlerdir. 2 GB kotayı nerde nasıl kullanıpta kotayı geçmeyeceksin.

bu bir tuzak. 2 gb kimseye yetmez. habire siniri asip her ay sinirsizdan fazla para odersiniz. araplari zengin etmeyin

hala bu hız bu kota mı kaldı. ayrıca bilinçsiz kullanıcılar yine fazla ödeyecek kotayı aşıp. 2gb nedirki?

inşallah yakında ttnetten kurtuluyorum :D

ayda 8 tl'ye vodafone ile internete bağlanıyorum! hızı düşük olabilir zaten video ile işim yok! yada birşeyler yüklemiyorum. bağlıyorum pc'ye oh heryere gir çık kota yok o yok bu yok! bunlar hala neyin derdinde komedi...

önce şu internete stabilite getirsinler. 5 gün gerçekten olması gereken değerde 2mbit sunuyorlar sonrasında sürün sürünebildiğin kadar. hızlandığında birde zırt bırt dns kopuklukları yaşatmasa yurt dışı ile iyi olacak. yavaş kağnı gibi çalışırken en azından kopmalar olmuyor.

forever TürkNet :)
hala ttnet mi kullanıyorsunuz :)
adamlar 2 gb kota verir ayda9,99 tl ye ayda fatura bir gelir 44,50 tl :D

Bende dahil herkes şikayetçi ama aynı tas aynı hamam, alan memnun veren rezil bir şekilde devam ediyor. Ttnet'i kimler bu hale getirdi? Çağın koşullarına uygun, milletden aldıkları paraların karşılığında olması gereken hizmeti vermeleri için nelerin değişmesi gerekli? Herkes birazda bunları oturup düşünsün.

biri şu ttneti dürtsün yahu :)) 2*12=24gb ben bunu 1 ayda kullanıyorum sadece netten kısa video ve müzik dinlediğimde o da çünkü 1mb internetim var ayda 45+20 fatura ödüyorum 65 e geliyo toplam ve adam gibi film indireyim desem 2-3 günde iniyo :)) kablo net uydu net yaygınlaşsa çok iyi olacak hem onlar kazanır hem biz :))

Bu kadarda olmaz, ben niye 29 lira ödüyorum peki. Yeni abonenin benden ne farkı var. Benim ödediğim tutarın yarısından daha azını ödeyecek.

internetsiz ev kalmasın ama cebiniz boş kalsın :) 2gb ne allahını seversen :)) geçen harry potter serisini indirdim 30 gb

Bizim Kazığımızı Yemeyen Ev Kalmasın Kampanyası :D

çocuklarımızı internet cafelerin kölesi haline getirmeyelim her aile bütçesine göre evine 1 adet bilgisayar alsın ve internet bağlatsın çocukların cafelere harcadığı paralar çok uçuk boyutlarda derslerden kaçıp cafelere gittikleri yetmezmiş gibi ceplerindeki bütün parayıda internet cafelerde harcıyorlar evinize bilgisayar alırsanız ve internet bağlatırsanız çocuğunuzu hem bilgisayar ihtiyacını karşılamış olursunuz hemde derslerden kaçıp kafelere gitmesine engel olursunuz bunun sonucunda ise çocuğunuz derslerinden geri kalmayacak ve cebindeki parayıda daha yararlı işlerde kullanacaktır

yaşasın doping !

Son kelimesine kadar katılıyorum yazdıklarına. Benim daha okula gitmeyen yeğen bile internetten oyun oynarken deliriyo neden hala yüklenmedi diye. Yazdıkların doğru ama adres yanlış. Yaşadığım şehre birazdaha gelmesin alternatif net, ben değiştirecem yaşadığım şehri bu gidişle.
-------------------------------------------------------------------------
Ziyaretçi yazmış:
çocuklarımızı internet cafelerin kölesi haline getirmeyelim her aile bütçesine göre evine 1 adet bilgisayar alsın ve internet bağlatsın çocukların cafelere harcadığı paralar çok uçuk boyutlarda derslerden kaçıp cafelere gittikleri yetmezmiş gibi ceplerindeki bütün parayıda internet cafelerde harcıyorlar evinize bilgisayar alırsanız ve internet bağlatırsanız çocuğunuzu hem bilgisayar ihtiyacını karşılamış olursunuz hemde derslerden kaçıp kafelere gitmesine engel olursunuz bunun sonucunda ise çocuğunuz derslerinden geri kalmayacak ve cebindeki parayıda daha yararlı işlerde kullanacaktır
Bugün 17:41

TTNETin başına gelicek var ama hayırlısı ,abonesi olduk diye bu kadar sömürülmez ki insan ,Allah belasını versin (TTNET kelimesinde ki 3 tane "T" ters dönsün onlara dönüşü olsin :)

kusacam artık...

Süper haber hemen 49TL ödediğim 10mbt limitsiz fiber internetimden vazgeçip TTnetin bu olağanüstü paketine geçeceğim. Harikasın TTnet iyiki varsın. Bırakın bu işleri......

bende ttnet mağduruyum başka servis sağlayacıya geçtim kurtuldum, ttnet insanları kazıklamaktan başka bir şey yapmıyor.

ttnet kazıklanmayan ev kalmasın kampanyası.

Cümlemizi ttmetten Allah kurtarsın. İnterneti koklatıyorlar.
İnternet buysa eksik olsun. kablonet süperonline nerdesiniz? Bizim memlekete de döşeyin ki size abone olalım.

ya bu ttnet in ben var ya. ben 8 mbit limitsiz kullanıyorum. 4 gb hayatta yetmez. 54 tl fatura + 20 tl telefon her ay 75 lira giriyor bana. üstelik sürekli bağlantı kopuyor. altyapı yetersiz. hızım 8 mbit bile deil. resmen bunun adı sömürmek.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play