Türksat'tan 'Modem Bizden' kampanyası!

Türksat, Uydunet internet kampanyasına katılanlara modem hediye ediyor! İşte kampanya detayları...

Türksat'tan 'Modem Bizden' kampanyası!

Türksat A.Ş.'nin Kablo TV Platformu üzerinden Uydunet markası ile verdiği internet erişim hizmetlerinde, yeni bir kampanya başlıyor.

'Modem Bizden':
08 Nisan 2011 Cuma günü (yarın) başlayacak kampanyaya katılmak isteyenlere kablosuz modem hediye edilecek. 30 Haziran 2011 tarihine kadar devam edecek kampanyadan faydalanmak isteyenler ayrıca KTV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri ödemeyecekler.

Kampanyadan faydalanmak isteyen ve 24 aylık abone taahhüdünde bulunanlar, piyasa değeri 175 TL olan kablosuz modem ile birlikte, aktivasyon ve kurulum ücret avantajı ile toplamda 245 TL'yi aşan avantaj sahibi olacaklar.

Stoklarla sınırlı olan ve bireysel abonelere açık olan kampanya ile ilgili 444 0 126 no'lu çağrı merkezinden ayrıntılı bilgi alınabileceği gibi www.turksatkablo.com.tr adresinden de bilgi alınıp başvuru yapılabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 26 Yorum

ben ttnetten uydu nete geçmiştin 1 ay önce gene kampanya vardı modem bedava + 3 ay para ödemıycegız cok memnunum.

ttnet 1024 yazıyordu 512 600 verıyordu
uydunet 1024 yazıyor 1024 de verıyor neyse o kendım test ettım

ınternette kopma vb. şeyler asla yok.

Daha ne olsun! Süper kampanya! Gelecek ay TTNET'teki sözleşmem bitiyor (sözleşmeyi benden habersiz yapmışlar), Uydunet'e geçeceğim. Süper!!! :D

Oturduğum yerde mevcut değil. Edirne'de kullanmıştım ve ve şunu diyebilirim ki satılan hızı tam anlamıyla kullanabiliyorsunuz. Hatta biraz da üstüne çıkıyor. Mesela 1024 Kbit aldıysanız indirme hızınız 135 KB'a kadar varıyor...

bide yaygınlaşsa kampanyasız hemen geçerim gerek bile yok kampanyaya

çoğu yerde yok ki. olsa hemen alırdım.

Superonline Quiknet kadar iyimi orasıda ayrı bir konu :))

ben şubattaki kış kampanyasından yararlanıp katıldım şuan kullanıyorum.. verdikleri modem evin diğer odasından zor çekiyor.. adam gibi uzak mesafe çekişli modem versinler.. gidip dövcem az kaldı..

Öyle salak saçma bir semtte oturuyorum ki (sözüm ona güzel izmir peh) ne fiber var nede kablo ttnete mecburuz

güzel ülkemin çok az bölümü baharı yaşarken büyük bölümü hep kış......
karadenizde sadece samsunda var..neden uydu yayını olan heryerde yokki????
şimdi birsürü altyapı hikayesi anlatılır...sistemler kurulurken neden düşünülmez.anlam veremiyorum...bize yön verenler o kadar KISA mı düşünüyor.......meraklı

olsa hemen geçerim ama yok burada

Ben ttneti 2 sene önce hız,ping süreleri ve kablolu tv için bırakmıştım doğrusu fiyat farkı o zaman ttnet 45'di uydunet 43'tü şimdi adsl'de 1 mbps limitsiz 50 tl diye biliyorum uydunet ise 36 tl oldu kablolu tv'de cabası buna şimdi fiyat farkınıda eklemek lazım
tabi şöyle bişey var bazı kişilerde inanılmaz derecede sorun çıkarta biliyor hatta okadar çok sinirleniyorsunuzki tahadütü düşünmeden iptal bile etmek isteyebiliyorsunuz bende iki kere internet hızı yüzünden pc'yi parçamala noktasına gelmiştim :)
Şuan uydunetin en büyük sorunu nedir derseniz çoğu kişinin bu hizmeti alamamasıdır...

bide Ip sorunu var adsl'deki gibi modemi açıp kapattığıdna IP değişmiyor. Bildiğim kadarıyla daha fazla IP için sitesinde nekadar ıp istiyosanız fiyatlandırma oluyor...

uydunet iyi güzelde , ama tek kötü yanı çok çeşitli hız şeçeneklerinin olmayışı . 1,5,10 mb hızlarından birini seçecekseniz. keşke bu seçenekleri arttırsalar..

heryerde yokki keşke olsaydı

Bazı Bölgelerde olması çoğu yerde olmaması çok kötü..en kötüsü sitesine girdiğimizde bu hizmetlerin nerelerde olduğuna baktığınızda karşınıza çıkıyor..örneğin kocaeli diyorsunuz semti istiyor semti seciyorsunuz mahalleyi istiyor mahalleyi sectiğinizdede binayı seçmenizi istiyor..yani binada turksat alyapısı yoksa bulunduğunuz ilde olmasınında bi anlamı olmuyor...

isterlerse bedava versinler ne fark ederki 100.000 kullanıcıdan belkide bir tanesi bu hizmetten yararlanabilecek pozisyonda hala reklam , kampanya yapıp duruyorlar ya bırakın kardeşimi reklamı kampanyayı hediyeyi ıvırı zıvırı şehir içine olsun ana arterlere olsun bir hat çekinde kullanıcıya ulaşın ,hala bir sitede 300 kullanıcı varsa tamamını alacağız diye çırpınıp durmayın bu güne kadar abone olmayan bundan sonrada olmaz siz varoş kesimlere bakın ne madenler bulucaksınız Aloooo size söylüyorum beni duyuyormusunuz.!!!!!!!!!!!!!!!

Uydunet'in 1mb haricindeki diğer tarifeleri çok pahalı bu devirde 1 mb internet modası geçti dosya indirmek ve video izlemek için için 1 mbps internet yetmiyor uydunet'te 5 Mbps'e kadar internet ayda 69 TL
10 Mbps'e kadar internet ayda 99 TL çok pahalı fiyatları çok kazık.

Bizim işyerinde uydunet var ben geçmiyorum neden 1 mbps internet fiyatı iyi ama bana yetmez hızı çok düşük diğer tarifeleri çok pahalı bana göre değil

Uydunet'in yapacağı en iyi kampanya yurt genelinde daha fazla eve kablo çekmek olmalı bence...

çok güzek diyonda neden heryerde yok
herkez sömürme peşinde adam gibi birşeyler yapma peşinde olan kimse yok.
Bu kampanyayı okuyan ve bulunduğu yerde olmayan bir sürü insan vardır şimdi.
Onlar ne demek istediğimi daha iyi anlar.
Bunların alayı ..............................bip
-------------------------------------------------------------------------------
Ziyaretçi yazmış:
ben ttnetten uydu nete geçmiştin 1 ay önce gene kampanya vardı modem bedava + 3 ay para ödemıycegız cok memnunum.

ttnet 1024 yazıyordu 512 600 verıyordu
uydunet 1024 yazıyor 1024 de verıyor neyse o kendım test ettım

ınternette kopma vb. şeyler asla yok.
Bugün 00:15

Bu modemler sadece kampanyalı alınan internet servis sağlayıcıda kullanılıyor. 3 sene önce ttnet'in kampanyasından airties rt 205 modem almıştım. Smile'a geçince modem çalışmamıştı. Airties'a telefon açtım servise yollayın biz yaparız demişlerdi. Modem geldiğinde hiç dokunmamışlar bile 'Onarıldı' yazıp geri yollamışalr.

UYDUNETİ SAKIN DÜŞÜNMEYİN ARKADAŞLAR.ÇOK KESİNTİ YAŞARSINIZ.PSİKOLOJİNİZ BOZULUR.MODEM PARASININ ÜÇ KATINI AĞRI KESİCİLERE YATIRIRSINIZ.SAKIN YANAŞMAYIN.SAKIN..

yazmış = "UYDUNETİ SAKIN DÜŞÜNMEYİN ARKADAŞLAR.ÇOK KESİNTİ YAŞARSINIZ.PSİKOLOJİNİZ BOZULUR.MODEM PARASININ ÜÇ KATINI AĞRI KESİCİLERE YATIRIRSINIZ.SAKIN YANAŞMAYIN.SAKIN.."

Yapma ya ? Senelerdir kablonet kullanan biri olarak ben niye böyle sorunlarla karşılaşmadım peki ? Ayrıca bu ülkede sorunsuz internetmi var ? Bazı bölgeler sorun olabilir ? Ne bu karalama kampanyası ? leyla . .

yazmış = "Bu modemler sadece kampanyalı alınan internet servis sağlayıcıda kullanılıyor. 3 sene önce ttnet'in kampanyasından airties rt 205 modem almıştım. Smile'a geçince modem çalışmamıştı. Airties'a telefon açtım servise yollayın biz yaparız demişlerdi. Modem geldiğinde hiç dokunmamışlar bile 'Onarıldı' yazıp geri yollamışalr."

Arkadaşım bü ülkede "cable internet", yani kablo ile internet hizmeti veren kaç tane firma var soruyorum sana?! Pes yani gerçekten pess.Kablo net uyumlu modemi ileriye dönük adsl'de çalıştırmayı düşünen bir zihniyet.Dostum sen git tetris filan oyna :))

Uydu net 5mb bağlantım var şu an , gündüzleri 600 kb geceleri 750kb download hızı.Yani 5mb ten daha hızlı bir bağlantı ulaşıyor pc'ye.Şu an tartışmasız fiyat-performans lideri.Peki dünya standarlarına göre çok mu iyi ? Tabiki hayır ama kötünün iyisi.En büyük eksiği nüfusu küçük yerlerde yok.Ne zaman fiber internet yaygınlaşır, stabil olur o zaman ona geçilir ve bir dahada değiştirilmez.Ama bu sürece biraz daha var.Malum ülkemiz avrupayı 20 sene geriden takip ediyor.

Uydunet satıcısı olduğun çok açık şekilde belli oluyor.Yoksa bu kadar ateşli savunuculuğunu yapmazdın.Senelerdir kablonet kullanıp sorun neden sorun yaşamadığını bilmiyorum.Belki de o dönemlerde alt yapısı abone sayısı ile orantılıydı.Senin anlayacağın lugat ile otobüslerinde 10 kişiye bilet satmışlardı.Şimdi abone sayısı 100 oldu ama otobüs yine 40 kişilik 302 olarak kaldı.Sen benim neden her akşam 10 kez kopma yaşadığımı biliyormusun?Neyse,kendin söylemişsin zaten kötünün iyisi diye.Başka söze gerek yok.Tetrisi de uydunetçilere oynat..

ttnetten uydunete geçtim çok memnunum
29 liraya 1mbit sınırsız+kablo tv
ayrıca bir sorun olduğunda hemen eve bir ekip gönderiyorlar para falan da almıyorlar
geçen gün modemde bir sorun olmuştu,kendim hiç uğraşmadım
hemen telefon ettim,bir ekip yollladılar halettiler gittiler para falan da almadılar

Bu kampanya devam ediyormuş. 1 mbit sınırsız 29 TL ve adil kullanım limiti yokmuş. link: www.kabloteknik.com

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play