Vestel'den şık, beyaz LED TV serisi

Vestel'in akıllı teknolojiyi estetikle buluşturan LED TV'leriyle tanıştınız mı?

Vestel'den şık, beyaz LED TV serisi

Vestel, Beyaz Smart LED TV serisi ile akıllı teknolojinin şık halini tüketicilerle buluşturuyor. Beyaz renkleri ve ince tasarımları ile evlere sade bir şıklık katan Vestel Beyaz Smart TV'ler, teknolojik ürünlerinde estetik arayan kadınların tercihi oluyor. Vestel Beyaz Smart TV'ler, uygun satış fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Her ev tipine ve ihtiyaca uygun olmasına önem verilen Vestel Beyaz Smart LED TV'lerin 50, 40 ve 32 inç olmak üzere üç farklı ekran seçeneği bulunuyor. Vestel Smart TV'ler ile kullanıcılar televizyonları aracılığıyla internete bağlanmanın ötesinde futboldan müziğe, haberden hava durumuna birbirinden farklı ücretsiz uygulamalar ile en zengin yerel içeriğe ulaşabiliyor. Vestel Smart TV sayesinde kullanıcılar sevdikleriyle TV ekranından görüntülü konuşma yapabiliyor.

Vestel'in Beyaz Smart LED TV'leri şık görünüşlerinin yanı sıra tablet ve televizyon ekranlarını birbiriyle konuşturan Smart Center teknolojisine de sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Vestelse at çöpe gitsin

@13 Tem 2013 17:36 niye?vestel tv üreticisi bir firma olarak kurulmuş,manisa da ki dünya da ki sayılı büyüklükteki fabrikaya sahip ve tv leri de gayet güzel olan bir şirket.yıllarca vestelin 72 ekran tüplü tv sini kulladım ve mennun da kaldım üstelik.görüntü ve ses şu an ki bir çok yeni nesil tv den daha iyiydi.yeni nesil tvleri de hem ekonomik hem de kaliteli.piyasa da birçok dünyaca ünlü firmanın tv si var.çoğu rezalet.

Güney kore devlet desteği ile samsungu dünya çapında bir şirket haline getirerek milli servetini arttırırken, bizim milli şirketimiz vestelin ürünlerine çöp dememiz ve sürekli ithal ürünlere ağzımız açık bakmamız ne kadar doğru? Bundan 20 sene önceki samsung tvmizi hatırlıyorum ve adamların nerelerden buralara geldiğini görüyorum. Son 10 senedir vestel tv kullanıyor ve çok başarılı buluyorum. Yazılım konusunda daha çok gelişmeleri gerekiyor. Satış stratejilerinde de tek marka ile yol almalarının, dünya markası olması yönünde daha olumlu olacağını düşünüyorum. Burada yazdıklarım polemik yaratma amaçlı değildir. Kendi malımız a sahip çıkmazsak daha çooooook milli borç öderiz.

@13 Tem 2013 21:39 kardes sen beyendigini alacaksın rekabete şirketler girecek destegide oy verdigin insanlar düşünecek borçları ödemeyide onlar düşünecek gerekirse teşvik edecek keşke şuan sende gördügüm milli duyguları ülkeyi yönetenlerdede görsem. Vestel e gelince televizyonları çok güzel ve kullanışlı 2 tane aldım biri 3d digeri normal led 3 boyutlu kusursuz diyebilirim ama normal olanı duran bi görüntü oldugunda hareketli görüntüye geçtigi anda beyaz alanlarda duran görüntüden izler göstermeye devam ediyor kısaca gölgelenme yapıyor bazen, renkler parlaklık akıcılık 2sindede süper pixellence olayıda bence çok başarılı

:D yenimi çıktı

vestel samsung dan 200 tl daha ucuz/ 200 tl icin vestel mi samsung 463e7000 mi__ tabiki samsung////....

Atı alan üsküdarı geçti.Teknolojiyi yönlendirenler onlar.Sen ne kadar yeni çıkarırsan çıkar büyük firmalara bakarak senin ürünün eski teknoljidir.Paneli kendin üretiyorsan, ürettiğin teknoloji onlarda olmayan ise parmakla gösterilen firma olursun yoksa Türkiye'deki büyük firmaların çoğunluğu gibi montajcı olurs çıkarsın.

Yabancı markam Sony. Yerli Markam Vestel dir...

elektronik ve makinalarda türk malı kullanmıyorum...sadece gıdadda oda bazıları...

panel ve board tasarımı lg den. kasa tasarımı da büyük bir olasılıkla lg dendir. buna yerli malı diyenin aklına yanayım, yerli üretim tamamen montajcılıktan ibaret.

@12 Ağu 2013 11:14 kıt zeka VESTEL SAMSUNG'la çalışıyor... SAMSUNG TR'deki satılan modellerini kime ürettiriyor sanıyorsun?

evimde 55 ekran Vestel 3D LED var goruntu super gercektan ama menu ayarlar falan filan tirt hic biseye yaramiyor hdd takiyorum filmen yarisina geliyor donuyor tekrar aciyorum yeniden basliyor oysa eski samsung lcd tv var 42 full hd takir takir calisyor vestel almam hayatta

board tasarımını hiç bir sirketden değil kendi Ar-Ge'sinden tedarik etmektedir. Kengi evimde de Vestel Smart TV kullanıyorum hiç bir problemde yok.

Sen de yorum yaz