ViewSonic, görüş açınızı değiştiriyor!

Super Clear teknolojisiyle dikkat çeken ViewSonic, bu modellerini de Türkiye'ye sunmaya başlıyor!

ViewSonic, görüş açınızı değiştiriyor!

ViewSonic, Super Clear teknolojisine sahip monitörleriyle hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlara çözüm sunuyor. IPS, PLS, VA, MVA ve ADS ekran panellerini Super Clear ile tek çatı altında toplayan Viewsonic, yeni VX2770sml-LED, VA2349s ve VA2214s modelleriyle de Türkiye pazarındaki ürün yelpazesini genişletiyor.

ViewSonic, Super Clear teknolojisine sahip monitörleriyle yüksek donanım gücü, kullanıcı dostu görüntüleme çözümleri ve iyi görüntü kalitesini bir araya getiriyor. ViewSonic, üst sınıf monitörlerde kullanılan IPS, PLS, VA, MVA ve ADS ekran panellerini tek çatı altında topladığı Super Clear teknolojisini, farklı model seçenekleriyle pazarın her segmentinde hem bireysel hem kurumsal kullanıcılarla buluşturuyor. Bu kapsamda monitörlerini VA, VX, VG, VP, TD ve VSD olmak üzere altı farklı seri ile pazara sunarak farklı ihtiyaçlara çözümler sunuyor.

Ev, küçük ofis kullanıcıları ve tasarımcılar için ViewSonic VA serisi

VA serisi, üst seviye paneller kullanmasına rağmen uygun fiyatlarla satışa sunularak giriş seviye monitör arayanlar için uygun çözümler sunuyor. Super Clear teknolojisi sayesinde 178°/178° geniş görüntüleme açısı sunan ayrıca Full HD çözünürlük ve 3000:1* statik kontrast özeliklerine sahip olan VA2349s ve VA2214s modellerinin Türkiye'de satışına başlandı. 23" ve 22" ekran boyutlarındaki VA2349s ile VA2214s hem ev ve küçük ofisler hem de profesyonel tasarımcılar için uygun bir çözüm sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

30.000.000:1 way beee süper.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
ViewSonic, görüş açınızı değiştiriyor!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir