TP-Link'ten bir pakette iki ürün!

Wi-Fi ağınızın menzilini genişletmek istiyorsanız, TP-Link'in bu ürününe göz atmadan geçmeyin!

Ürünün özellikleri

Ürünün özellikleri

Pakette yer alan ikinci ürün olan TL-WA850RE menzil genişletici, şık tasarımı, kolay taşınabilen boyutu ile dikkat çekiyor. Dünya çapında pek çok ödül alan ve kablosuz internetin menzilini artırmayı sağlayan ürün, aynı zamanda bağlantı hızını ve kalitesini de belli noktada sabitleyebiliyor. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan TL-WA850RE, modem ya da router'ın kapsama alanı içindeki yakın bir noktaya kurulduğunda kablosuz internetin menzilini artırarak, en uç noktada dahi daha iyi erişim sağlıyor. 300Mbps kablosuz hız sağlayan cihaz, daha önce eşleştiği ağları tanıyabiliyor. Böylece taşınarak farklı ağlarda kullanıldığında her seferinde ağ tanımlamak gerekmiyor. Ürün üzerindeki Ethernet yuvası sayesinde farklı cihazları (Blu-ray oynatıcı, oyun konsolları, DVR, internet TV vb) kablosuz ağa bağlayan bir adaptör görevi de görebiliyor. (TL-WA850RE ürününe ilişkin ayrıntılı bilgi için buraya göz atın).

Tak-Çalıştır

TP-LINK'in özel paketindeki ürünlerin kurulumu da çok basit. Kampanya için özel üretilen, iki ürünün bir arada yer aldığı ambalaj üzerinde de bu eşleştirme anlatılıyor. Modem/router'ı kurduktan sonra menzil genişleticiyi istenen ve uygun olan bir noktadaki prize yerleştirmek yeterli oluyor. Daha sonra her iki ürünün üzerinde bulunan WPS düğmesine bir kez basarak ürünler eşleştiriliyor ve kablosuz ağın menzili genişletiliyor. Aynı düğmelere ikinci kez (her iki üründe) basıldığında ise hızlı şekilde şifreli bağlantı sağlanıyor. Pakette yer alan QR kodda kurulum videosu yer alıyor. Akıllı telefonundan QR kodu okutan kullanıcı, kurulum videosunu telefonundan izleyerek, zaten basit olan kurulumu daha rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Bu iki ürün tek tek alındığında yaklaşık modem/router 59 USD+KDV, menzil genişletici 42 USD+KDV, toplamda 110 USD+KDV üzerinde olan fiyat, bu özel pakette ise 84,9 USD+KDV (tavsiye edilen satış fiyatıdır).

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

TL-WA850RE çok güzel bi ürün arkadaşlar ihityacı olan hiç düşünmeden alsın keyfini sürsün

TL-WA830RE aldım geçen ay şuan bir kenarda duruyor cihaz toplam 4 5 saat stabil çalışıp ev içinde bile temiz bir wifi ortamı sunamıyor bu kadar kalitesiz olabileğini tahmin etmezdim.

Sakın TP-Linkten uzak durun ben yandım başkaları da yanmasın bi işe yaramıyo iki defa servise gitti nafile ben de uraşmaktan vazgeçtim

Tp-link en iyi markadir tek gecerim. En hizli en guvenlikli hekede birde ddrwrt yukluise off super. Ama kullanmayi bilene.

Tp-link en iyi markadir tek gecerim. En hizli en guvenlikli hekede birde ddrwrt yukluise off super. Ama kullanmayi bilene.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Ürünün özellikleri
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir