Windows 10'lu Samsung Galaxy TabPRO S sızdı!

Samsung'un Windows 10'lu sürpriz canavarı Galaxy TabPRO S, internette çok net göründü!

  • Onur Seven
Windows 10'lu Samsung Galaxy TabPRO S sızdı!

GÜNCELLEME: Samsung, bu gece düzenlediği CES 2016 etkinliğinde Galaxy TabPRO S'i resmi olarak tanıttı.

Twitter fenomeni Evan Blass, Samsung Galaxy TabPRO S modelinin çeşitli görüntülerini sızdırdı. Henüz cihazın teknik özellikleri bilinmiyor ancak tablet, ekranda yer alan popüler duvar kağıdına göre Windows 10 çalıştırıyor gibi görünüyor.

Ayrılabilir klavye üzerinde, Surface touch cover klavyelerde bulunan dokunmatik tuşlar yerine gerçek hareketli tuşlara yer verilmiş. Görüntülere göre Samsung Galaxy TabPRO S şirketin mevcut tablet tasarım estetiğini izleyecek şekilde gümüş çerçeveli siyah ya da beyaz renk seçenekleriyle gelecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"Ayrılabilir klavye üzerinde, Surface touch cover klavyelerde bulunan dokunmatik tuşlar yerine gerçek hareketli tuşlara yer verilmiş." Biraz manipülatif bir yazı olmuş keza microsoftun da surfacelar için dizayn ettiği "type cover" gerçek hareketli tuşların bulunduğu çıkarılabilir klavyesi bulunmaktadır. Yorumu da oradan yazmaktayım. Saygılar.

@05 Ocak 2016 23:24 Ben de okuyunca o kısma takılmıştım, siz benden önce belirtmişsiniz :)

@05 Ocak 2016 23:24 Chip'in alışıldık Microsoft takıntısı olan ekibinin sokuşturması. Microsoft ile ilgili haberlerde bu hep olur.

Adam gibi isim bulsalar artık.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play