Windows 11ile Birlikte Geri Dönüşüm Kutusu da Değişiyor!

Windows 11 sonunda uzun zamandır aynı şekilde yerinde duran bir Windows özelliğini daha değiştiriyor. İşte yeni nesil Geri Dönüşüm Kutusu!

Windows 11ile Geri Dönüşüm Kutusu da Değişiyor!

Microsoft'un Windows araçları arasında en çok ihmal edilen, ancak en önemlilerden biri olan Geri Dönüşüm Kutusu, Windows 11'e geçişte bazı yeniliklere sahne olacak. 

Windows 11'in piyasaya sürülmesine sadece birkaç hafta kaldı. Windows işletim sisteminin bileşenlerinin büyük bir kısmı yeni işletim sisteminde güncellenmiş olsa da, şimdiye kadar Windows 11'in Geri Dönüşüm Kutusunda ne gibi değişiklikler olacağını, veya değişiklik olup olmayacağını bilmiyorduk.

Windows 11 Build 22454. 1000 sürüm notlarında Microsoft, Geri Dönüşüm Kutusu için göreceğimiz bir değişikliği nihayet gösterdi. Geri Dönüşüm Kutusu simgesine sağ tıkladığımızda artık yenilenmiş bir menü ile karşılaşacağız. Daha önce "Daha fazla seçenek göster" alt menüsünde yer alan "Başlangıca sabitle" seçeneğinin tekrar ana menüye alındığını da görüyoruz.

windows

Windows 11 final sürümünün 5 Ekim tarihi itibarı ile dağıtılmaya başlanması bekleniyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ilk yorum yapan ben olayım bari bu çok büyük ve keskin bir değişiklik, performansa muhteşem derecede katkı sağlayacak yaşamsal bir yenilik... Vindovs on1' e yeni bir kan getirecek daha önce hiç denenmemiş yepyeni bir dünyaya açılıştı bu yenilik. bir tek eksiği var oda sifon çekme olayı... birde sifon görseli ve suyu akıtma teması ve tuvalet taşının içerisinden suyun akışı ve "" lok lok lok alkur lukur "" ses efektiyle birlikte muhteşem bir çöp kutusu olur. saygılarımla

Sen de yorum yaz