Windows 8.1 Update 1, 11 Mart'ta gelebilir!

Windows 8.1 Update 1'in herkes için sunulacağı tarih, bu sefer günü gününe sızdı!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 8.1 Update 1, 11 Mart'ta gelebilir!

Windows 8.1'e gelecek ilk önemli güncelleme, yeni bir iddiaya göre 11 Mart'ta yayınlanacak. Güncelleme için daha önce Mart tarihinden bahsedilse de, yayınlanacağı gün tam olarak belirtilmemişti.

ZDNet'ten Microsoft'la yakın bağlantılarıyla tanınan Mary Jo Foley'e göre Windows 8.1 Update 1'in yayınlanacağı tarih 11 Mart olacak. Hatta aynı tarihte Windows Phone 8.1 güncellemesi de indirmeye sunulacak. Foley, "Threshold" adıyla tanınan bir sonraki Windows'a kadar herhangi bir güncellemenin gelip gelmeyeceği konusunun henüz belirsiz olduğunu söylüyor.

Windows 8.1 Update 1'in getireceği değişiklikler arasında Metro uygulamalarını görev çubuğuna sabitleyebilme ve Metro uygulamalarına eklenen bir kapama düğmesi var. Foley, başlat menüsünün 8.1 Update 1'de ortaya çıkmasını beklemediğini, böyle bir gelişmenin kendisini "şaşırtacağını" söylüyor. Tartışmalı menünün en erken Threshold'da görünmesi bekleniyor. Threshold'un ilk kez Nisan ayındaki Microsoft BUILD 2014 konferansında gösterilmesi muhtemel.

Foley, 11 Mart'ın Salı günü yamalarına (ayın ikinci Salı günü) denk geldiğini, Update 1'in Windows Store değil Windows Update yoluyla bir güvenlik yaması şeklinde sunulabileceğini söylüyor. Foley, geçmişteki isabetli tahmin ve söylentileriyle tanınan bir isim; dolayısıyla söylediklerinin gerçeğe dönüşme ihtimali var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

sıkı bir Windows 8.1 kullanıcısı olarak sabırsızlıkla bekliyorum....

nisan ayında windows 9

Windows 8.1 güncellemeye boğdun Microsoft hepsini birkerede çıkartamadın şunun

ne Windows ne de farklı bir sistem beni herhangi sistem uyarlayıcılığı malzemesi olarak seçmesin sakın. beni sadece kızlarım seks için seçe bilirler. farklı herhangi olgunun kızlarıda kendilerine endeksleyerek beni sistemlerinin şekli misyonu rolü ve benzeri uyarlayıcılıkları için seçmesinler. Windows Linux mac android isod ve diğer herhangi sistemde dahil. bu konu bir daha konuşulmayacak.

Sen de yorum yaz