Yılın en iyi distribütörü ödülü Arena'ya...

EMEA bölgesi 2015 yılı en iyi distribütörü ödülüne Arena layık görüldü.

Yılın en iyi distribütörü ödülü Arena'ya geldi

Türkiye'nin yaygın teknoloji dağıtıcılarından Arena, dünyanın önemli veri depolama çözümleri üreticisi Seagate tarafından, 2015 yılında dahili hard disk kategorisindeki ürün gamı çeşitliliği ve göstermiş olduğu büyüme başarısına istinaden, "2015 Yılı En İyi Distribütörü Ödülü"ne layık görüldü.İspanya'nın Madrid şehrinde Seagate EMEA Partner konferansında gerçekleşen törende ödülü, Arena Pazarlama Direktörü Deniz Aktan teslim aldı.

Ödülle ilgili olarak mutluluğunu dile getiren Arena Genel Müdürü Okay Nasır, şu sözleri aktardı: "İş ortaklarımız tarafından aldığımız ödüllere bugün bir yenisini daha eklemiş olmanın heyecanı içerisindeyiz. Seagate gibi sektörün öncü markasından bu önemli ödülü almak bizler için çok değerli. Arena olarak ürün gamı çeşitliliğimiz, yaygın dağıtım ağlarımız ve vizyonumuz ile Türkiye'de daha çok hissedilen bir dönem yaşıyoruz. İş ortaklarımızın cirosal büyümelerini artırmak ve başarılarını desteklemek için ekip olarak çok çalışıyoruz. Bize bu önemli ödülü layık gören Seagate EMEA Bölgesi Yöneticileri'ne sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

refurbished / yenilenmiş ürünleri piyasaya soktuğu, bunların kimliksiz olmaları yani etiket vs bulunmadan satıcılara, satıcılarında bir kısmı bilerek bir kısmıda bilmeyerek alıp son kullanıcıya bu ürünleri sıfır diye itelemelerine sebep oldukları içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play