Cardexpert GeForce2 MX 400 incelemesi Cardexpert GeForce2 MX 400: Uygun Fiyata Yüksek Performans

Cardex yüksek performans arayan kullanıcılar için nVidia’nın ekonomik çözüm olarak ürettiği Geforce2 MX ekran chip’i ile yeni ürününü piyasaya sürdü. CARDEXpert Ge-Force2 MX 400 adındaki bu ürünün bir önceki MX chip’li modellerden en önemli farkı, chip frekansının 25 Megahertz daha fazla olması.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
79
Cardex ekran kartında 4.5 nanosaniyelik bir bellek kullanılmış. Yeni modelde Video-in/out fonksiyonları kullanıcıya opsiyonel olarak sunuluyor. Buradaki mantık Video-in/out fonksiyonunu kullanmayacak kişilerin daha düşük bir fiyata bu karta sahip olmaları. Overclock meraklıları için birlikte verilen CD’de Cardexpert Tool yazılımı bulunuyor.Bu yazılım sayesinde chip frekansını 210 MHz’e kadar çıkartabilirsiniz. Yalnız bu işlemin profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Gerçi Cardex kendi ürününün rahatlıkla overclock edilebileceğini garanti ediyor. Ama çok gerekmedikçe bu yönteme başvurulmamasının daha iyi olacağı kanısındayız.
Özetle

CARDEXpert GeForce2 MX 400, uygun fiyata yüksek performans arayan oyun çılgınları için ideal bir çözüm.

Cardexpert GeForce2 MX 400 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Cardexpert GeForce2 MX 400
Ürün Türü Ekran Kartı
CHIP Online Notu 79
Üretici Cardexpert

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

underground 2 ye kadar dayanabildi:)

call of duty 2 en son oynaya bıldıım

most wanted oynatıyor

evet most wanted ı oynatıyor ama nasıl oynatıyor bide bana sorun :)

8 snedir kullanıyorum cokta mutluum.ne olursa olsun harika bi ekran kartı cok saglammıs.most wantedı cokk guze oynuorm ben.oynagıım oyunlar most wanted, nfsu2, cs1.3 cs1.5.cs1.6 gta daha ne olsun be agalar.tas gibi taas:)

Ben hala kullaniyorum vay :v

bugun satan olsa sırf fifa 2002 için alıcam enı model kartlar eski oyunları açmıyor :D

Sen de yorum yaz