Distortion Bambu Set incelemesi Distortion Bambu Set: Çevre Dostu

CHIP ONLINE Notu
68
  • Çevreye duyarlı
  • Ayak yok
  • Multimedya tuşları yok
Özetle

Ofis ortamında veya evinizde çevreyi korurken aynı zamanda farklılık yaratmak istiyorsanız Bambu klavye fare seti tam size göre.

Doğanın güzel kokusunu masanıza geitiriyor.

Küresel ısınma, geri dönüştürülebilir malzemeler ve çevre kirliği derken MCT bilgisayar tarafından test merkezimize gönderilen Bambu klavye fare seti bilgisayar bileşenlerinin çevreye olan etkisi ile ilgili görüşlerinizi değiştirecek tarzda bir ürün. Bambu ağacından üretilen bu klavye ve fare seti, teknik özelliklerinden daha çok bambu ağacından oluşan gövdesi ve bir bilgisayar klavyesinde bulamayacağınız hoş kokusu ile dikkat çekiyor. Ürünün büyük bir bölümünün el işçiliğiyle yapılıyor olması ürüne daha da doğal bir yapı katarken fiyatını da artırdığını söylemeliyiz. Setin içerisinde, kaydırma tuşu hariç her kısmının bambu olduğu ve 800 DPI tarama desteğine sahip olan bir de optik fare mevcut. Monitörünüzden gelen radyasyonu emen bir özelliği olan bambu aynı zamanda statik elektrik yaratmıyor. Yine ürünün kullanım ömrü dolduğunda, geri dönüşüm işlemi diğer cihazlara göre çok daha kolay ve çevreye en az zararla gerçekleştirilebiliyor. Standart klavyeden tuş takımı olarak Explorer, Outlook, Hesap Makinesi ve Ana Sayfa kısayol tuşlarıyla ayrılan ürün USB arabirimini kullanıyor. Son olarak ürünün çevre koruma sertifikası RoHS'a sahip olması da sürpriz değil.

Distortion Bambu Set Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Distortion Bambu Set
Ürün Türü Klavye ve Mouse
CHIP Online Notu 68
Üretici Distortion
Teknik Detaylar
Klavye tipi Türkçe Q
Ek tuşlar Explorer, Outlook, Hesap Makinesi, Ana Sayfa
Arabirim USB
Fare tuş sayısı 3
Algılayıcı Optik, 800 DPI
Diğer Bambu ağacı gövde

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kablosuz mu Kablolu mu ? İki tane usb yuvası alıyorsa alamam :(:(:(

tam bana göre bir ürün kesinlikle tavsiye ederim. doğal olması çok güzel, radyasyonu yaymayı engellemesi de cabası. karizması yeter diyorum sadece.

opteron büyük ihtimalle eski usul fare-klavye için adaptör vardır

Tuşların üzerinin de en azından bambu katmanlı olmaması hayal kırıklığına uğrattı ama görünüş olarak başarılı.

Klavye ve mouse usb arabirimli ancak kutunun içinden 2 adet PS2 çeviricide hediye olarak çıkıyor , hem mouse hem klavye için

Sen de yorum yaz

Turhost