Gigabyte GM-M7800S incelemesi Teknolojinin zarafetle buluşması

Özel taşları ile elinizin altındaki mücevher.

CHIP ONLINE Notu
85
  • Swarovski taşları
  • Altın kaplama düğmeler
  • Deri kaplama

Özel bilgi işlem tarafından test merkezimize gönderilen ve Gigabyte'ın yeni fare ve klavye ürünleri arasındaki en şık ve alımlı ürün olarak nitelendirebileceğimiz GM-M7800S ilk bakışta üzerindeki taşlar ile dikkat çekiyor. Üzerinde kristalize edilmiş Swarovski elementleri barındıran ürünün tuşları ise altın kaplama olarak tasarlanmış. Ürünün avucunuzun iç kısmına denk gelen üst kısmı ise zarif bir kahverengi deri ile kaplanmış. Kahverengi bir iple dikiş atılmış derinin kenarları ise bir başka şık ayrıntı. Daha çok dizüstü bilgisayarlar için düşünülmüş olan ürün 75 gram ağırlığı ile kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz nadide bir parça. Ürünün sanatsal özelliklerinden sonra teknik özelliklerinden bahsedecek olursak 2.4 Ghz frekansında çalışan nano alıcısı ile 10 metreye kadar sorunsuz çalışabildiğini belirtebiliriz. Yine iki farklı moda çalıştırabileceğiniz yüksek tanımlı lazer algılayıcısı da ürünün teknoloji ve sanatı çok iyi bir biçimde harmanladığını en açık göstergesi. Internet sayfalarında dolaşırken size kolaylık sağlayacak olan ileri ve geri tuşları ise ufak ama önemli bir ayrıntı. Son olarak ürünün kutusundan SWAROVSKI sertifikasının çıktığı da belirtelim.

Özetle

Fare ve klavye ürünleri konusunda uzun zamandan beri başarılı ürünler üreten firma yeni ürünü GM-M7800S ile tasarım ve zarafetiyle de büyülüyor.

Gigabyte GM-M7800S Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Gigabyte GM-M7800S
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 85
Üretici Gigabyte
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Boyutlar 100x 60x 36.5 mm
Algılayıcı Lazer
Ağırlık 75 g
Çözünürlük 800/ 1600 ayarlanabilir
Diğer 18k altın kaplama

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Eski Microsoft Mouse'umun yan tarafları deri kaplıydı temizlerken derileri kalktı ve çok kötü bir görüntü aldı. Deri kaplama bence o kadar iyi değil.

Çok lükse kaçmış Gigabyte...

Sen de yorum yaz