Gigabyte GM-M8000 incelemesi Fare'de son nokta

Dünyanın en iyi lazer algılayıcılarından birine sahip.

Oynat Gigabyte GM-M8000 4000 DPI tarama yapabilen en gelişmiş lazer algılayıcı Avago 6090 ile Gigabyte'ın mükemmeliyetçiliği sonucunda ortaya çıkan üst uç bir ürün.

Editörün Seçimi ödülünü almaya hak kazanmıştır.
4000 DPI tarama yapabilen Avago 6090 lazer algılayıcıya sahip.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • 4000 DPI Tarama
  • Eklenebilir ağırlıklar
  • Kişiselleştirilebilir profiller
Ülkemize Özel Bilgi İşlem tarafından getirilmeye başlanan Gigabyte'ın fare, klavye ve dizüstü bilgisayarlarını gelir gelmez Test Merkezimize konuk ettik. İlk konuğumuz olan oyuncu faresi GM-M8000 ile Gigabyte, anakartla gösterdiği özeni aynı şekilde diğer ürünlerine de göstererek mükemmel bir oyuncu faresine imza atmış diyebiliriz. Ürünün ilk dikkatimizi çeken özelliği 4000 DPI'a kadar tarama yapabilen yüksek kaliteli Lazer algılayıcısı oldu. Piyasadaki rakiplerinin aksine üç yerine dört kademeli bir DPI seviye ayarlama düğmesi kullanan Gigabyte bu sayede isteklerinize çok daha uygun ayarlara olanak tanıyor. GM-M8000'den "silah" olarak bahseden firma bu nama yakışır bir biçimde aksesuarlar vermeyi de ihmal etmemiş. Söz konusu ürünle beraber gelen dört adet ağırlık sayesinde 38, 32, 26, 18, 12 ve 6 gram gibi farklı ağırlık bileşimleri yaparak oynadığınız oyuna en uygun fare kullanım biçimini seçebiliyorsunuz. Son olarak ürünle beraber gelen Ghost yazılımı sayesinde üç farklı tamamen kişiselleştirilebilir profili fare içerisine kaydedebildiğinizi de belirtelim.
Özetle

4000 DPI tarama yapabilen en gelişmiş lazer algılayıcı Avago 6090 ile Gigabyte'ın mükemmeliyetçiliği sonucunda ortaya çıkan üst uç bir ürün.Editörün Seçimi ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Gigabyte GM-M8000 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Gigabyte GM-M8000
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 85
Üretici Gigabyte
Teknik Detaylar
Arabirim Altın kaplama USB 2.0
Algılayıcı Avago ADNS-6090 Lazer
Çözünürlük 400 ~ 4000 DPI ayarlanabilir
Boyutlar (U)126*(G)74*(B)43 mm
Ağırlık 145g (Artırılabilir)
Diğer Ağırlıklar, Ghost Yazılımı

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

güzel mause ama biraz küçük olsaydı daha iyi olurdu

oyuncuların silahı

İncelenen ürünün fiyatı hem belirtilmemiş hem de inceleme sırasında dikkate alınmamış.

ben bu ürünü aldım ancak bu üründe şu şekilde bi sorun yaşıyorum...
a4 tech x7 mause özelliğindeki gibi tek tuşla 7 atış yapmak isterdim.. macro edit yöntemiyle bunu kaydetsem bile cs oynarken oyun içinde bu macro etkin olmuyor..

mouseyi oynadıgım yerden kaldırıp tekrar koyunca oynama gibi şeyler yaşıyorum , çok kötü özellik olmuş

zamanla kabloda ısınma yapıp kablo yanabiliyor ve alındığı günden itibaren windows 10da uyumsuzluk sorunu kaynaklı algılayıp algılamama arası gidip gelmesi kablo ısınma kapasitesini daha da yükseğe çıkarabiliyor ara sıra farklı mouse takmadıkça bu durumu kısıtlayamadım kablo ısınması ilk alınmasından itibaren hep var..

Sen de yorum yaz