Goldmaster KW-920 incelemesi Zengin Tuş Takımı

Oturma odasındaki HTPC'yi yönetin!

Oynat Goldmaster KW-920 Goldmaster kW-920, iyi bir klavye arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir ürün.
F tuşlarına atanmış ikincil işlevleri de kullanabiliyorsunuz.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Kısayol tuş sayısı
  • Ergonomik tasarım
  • USB verici yuvası
Goldmaster markası ülkemizde yıllardır bilinen bir isimdir. Firma, uydu alıcılarıyla nam salsa da diğer ürün gruplarındaki kalitesi markayı daha da zenginleştiriyor. Bunun en güzel örneklerinden birisi de Test Merkezimize konuk ettiğimiz KW-920 kablosuz klavye. Ürün sol tarafında Windows Media Player ile uyumlu kontrol tuşlarına sahip. Buna iki adet fare tuşu da dâhil. Sağ tarafında ise Internet kısa yollarının yanı sıra bir adet touchpad bulunuyor. Böylece bu klavye ile birlikte bir fare kullanmak zorunda da kalmıyorsunuz. Zaten ürünün asıl tasarım amacı oturma odanızda veya salonunuzda bulunan multimedya PC'nizi kontrol edebilmeniz. Ürün kucakta kolayca kullanılabiliyor. Fakat dilerseniz alttaki destek ayaklarını açarak masaüstünde de kullanabilirsiniz. Klavyede bulunan Num Lock tuşu ile birlikte klavyenin üzerindeki tuşlara atanmış ikinci işlev sayesinde bir anda bir nümerik klavyeniz de oluyor. Aynı şekilde klavyede bir Fn Lock tuşu da bulunuyor. Bu sayede F tuşlarına atanmış ikincil işlevleri de kullanabiliyorsunuz. Bu akıllı tasarım sayesinde Goldmaster'ın bu klavyesi ile yapamayaca-ğınız hiç bir şey kalmıyor.
Özetle

Goldmaster kW-920, iyi bir klavye arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir ürün.

Goldmaster KW-920 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Goldmaster KW-920
Ürün Türü Klavye ve Mouse
CHIP Online Notu 85
Üretici Goldmaster
Teknik Detaylar
Arabirim Bluetooth
Toplam tuş sayısı 104 adet
Kısayol tuşları 28 adet
Türkçe dil desteği Var
Boyut 430 x 180 x 11 mm
Çalışma mesafesi 10 m

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Klavyenin sekli bence standart olmaliydi, boyle egri bugru cihazlar diger cihazlarla karsilastiginizda alismanizi engelliyor

Güzel klavye ama kalitesinden şüpheliyim o yönden alacak arkadasların inceleyip almasını tavsiye ederim

Tanıdık geldi mi? :)
www.cybertheater.com/wp-content/uploads/2008/07/sandberg-wireless-keyboard.jpg

toucpad i çok kötü. fare kendi kendine harekete ve tıklmaya devam ediyor.

Klavyeyi aldım ama kullanamıyorum. Çünkü firmanın söylediğine göre klavyenini yazılımı Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu deyil. Firma yazılımı güncellemediüi için sadec Windows Xp ile kullanabilirsiniz.

Klavyeyi aldım ama kullanamıyorum. Çünkü firmanın söylediğine göre klavyenini yazılımı Windows Vista ve Windows 7 ile uyumlu deyil. Firma yazılımı güncellemediüi için sadec Windows Xp ile kullanabilirsiniz.

Sen de yorum yaz