INCA IWM-356L incelemesi Ergonomik Fare

Ergonomik yapısı ve uygun fiyatıyla ilginizi çekebilecek bir ürün.

Oynat INCA IWM-356L Her iki elle de kolayca kullanılabilen fare, ergonomik yapısı ve uygun fiyatıyla ilginizi çekebilecek bir ürün.
Ürünü kurmak oldukça kolay ve kısa sürede kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kolay taşınabilirlik
  • Her iki elle de kullanılabiliyor
  • Kolay kurulum
Hem dizüstü bilgisayar sahipleri hem de çalışma alanı dar olan kullanıcıların tercihi olan küçük farelere bir ürün de Inca'dan ekleniyor. İki adet AAA pil-le çalışan ürünün paketine bu iki pil de dâhil. Pilleri taktığınızda fare biraz ağırlaşsa da bu aslında ürünün yere daha rahat oturmasını sağlıyor. Ürün ele kolayca oturuyor ve hem sağ hem de sol elle kolayca kullanılabiliyor. Yalnız sol tarafında bulunan ve başparmağın oturduğu tırtıklı kısım ürünün daha çok sağ elle kullanılmak üzere tasarlandığının bir işareti. Ürünle beraber gelen bluetooth alıcısı biraz kalın olmasına karşın yanındaki USB yuvalarını kapatmıyor. Ürünü kurmak oldukça kolay ve kısa sürede kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 800 dpi'lık tarama alanıyla standart bir performans gösteren ürün günlük işleriniz için kullanımı ideal bir fare.Ürün, kullanılmadığında uyku moduna geçerek pil tasarrufunda bulunuyor. Adresleme yeteneği sayesinde çevredeki diğer kablosuz ürünlerle çakışmayan fare küçük boyutuyla kolayca taşınabiliyor. Eğer küçük bir kablosuz bilgisayar faresi satın almayı düşünüyorsanız Inca'nın ürününü size gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.
Özetle

Her iki elle de kolayca kullanılabilen fare, ergonomik yapısı ve uygun fiyatıyla ilginizi çekebilecek bir ürün.

INCA IWM-356L Teknik Özellikleri
Ürün Modeli INCA IWM-356L
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim Wireless 27 Mhz
Teknoloji Lazer
Tuş Sayısı 2
Kaydırma Tekeri Var
Çalışma Mesafesi 10 metreye kadar
Diğer Piller pakete dâhil

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bence INCA model mouselar çok adi oluyor ve hemen bozuluyorlar. ben daha 3 ay önce INCA'nın klavye mouse setine 60 ytl bayılıp almıştım vedaha 2 hafta demeden fare bozuldu. hemde acayip pil tüketimi var. 5 günde bir yeni pil takmanız gerekiyor. ucuz deyip bi ürün alacağınıza 15-20 daha fazla verip daha iyi marka alın

bende arkadasa katılıyorum.ucuz diye ıwm 356l aldım.ama sonuc tam bir hüsran..! sadece bir kere düştü o da şiddetli değildi şimdi tekerleği sizlere ömür,bir haftayı geçmeden biten pilleri varın siz düşünün.ben ettim siz etmeyin :):)

Alalı çok oldu bunu ve kullanmam çok kısa sürdü, bir köşeye attım. Afet durumları harici kullanmam . Pil canavarı , duracell bile pes ediyor. Kısaca hiç önermiyorum.

bu yorumları inca yetkilileri okuyormu acaba bence okusunlar 5 günde pilmi biter çok kötü bence chip yetkililerne duyurulur

Sen de yorum yaz