Logitech Wave Pro incelemesi Kullanım Keyfi

Kullanım kolaylığı ve tasarımı birleştiren LogitechWave Pro beraberinde bir de fare getiriyor.

Oynat Logitech Wave Pro Kullanım kolaylığı ve tasarımı birlşetirn LogitechWave Pro beraberinde bir de fare getiriyor.
MX1100 kodlu kablosuz fare 5 fazladan tuşa sahip ve elinize mükemmel şekilde uyum sağlıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Ek tuşlar
  • Pil tasarrufu
  • Ergonomik tasarım
Logitech'in Wave Pro klavyesi, markanın kendine ait olan eşsiz bir tasarımla üretilmiş. Bir dalganın eğimine benzeyen tasarım, çalışma sırasında ellerimizi içeriye doğru yönlendirirken, bir yandan da ortadaki tuşlar yükseltildiği için onlara erişimimiz kolaylaştırılıyor. Son derece yumuşak basışa sahip olan klavye bir o kadar da sessiz çalışıyor. Bu tip farklı tasarımların kullanımına alışmak için bir süre geçmesi gerekir. Fakat bu ürünün tasarımı ellerinizin doğal duruşuna o kadar kolay uyuyor ki hiç zorluk çekmeden, tam tersine daha da keyifle yazı yazmaya başlıyorsunuz. Üzerinde 15 adet fazladan fonksiyon tuşu bulunuyor. Bu tuşlar sayesinde bir çok uygulamaya kolayca erişebiliyorsunuz. Ürünün altında ürünü 4 ve 8 derece yükseltebilen iki adet farklı destek ayağı var. Ürünle beraber gelen MX1100 kodlu kablosuz fare ise 5 fazladan tuşa sahip ve elinize mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Her iki ürünün de üzerinde pil göstergesi mevcut. Ayrıca farenin üzerindeki bir tuş yardımıyla 1600 dpi'a kadar farklı çözünürlükler arasında hızlı geçiş yapabiliyorsunuz. Ürünle beraber bir adet uzatma kablolu USB girişi, USB verici ve kalem piller geliyor.
Özetle

Klavye ve fare tasarımında öncü bir marka olan Logitech, iki enfes ürünü bir araya getirerek rakipsiz bir set ortaya çıkartmış.

Logitech Wave Pro Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech Wave Pro
Ürün Türü Klavye ve Mouse
CHIP Online Notu 85
Üretici Logitech
Teknik Detaylar
Arabirim 2.4 GHz Bluetooth
Kısayol tuşları 15
Klavye güç kaynağı 2 x AA pil
Fare tuş sayısı 2 + 5 + scroll
Mouse güç kaynağı 1 x AA pil
Diğer Dalgalı tasarım

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Logitech'in ürünleri oldukça kaliteli ama bir o kadar da pahalı oluyorlar. Ama verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor. VX Nano mausunu 105 TL ye almıştım ve hiç pişman etmedi beni.

önemli olan pil ne kadar dayanıyor mouse için.Markasını hatırlayamadığım bir klavye-mouse set kullanırken mouse'un pili 3 gün giderdi en fazla.Sonra Microsoft mouse aldım senede 2 defa pil değiştiriyorum.Bir de klavyeyi uçak kadar yapmak zorundalar mı.Klasik kablosuz klavye satan sadece Microsoft galiba

Logitech Wave Pro klavye ve mouse setini 4-5 ay kadar önce 170TL'ye satın aldım. Bir klavye mouse seti ancak bu kadar mükemmel olabilir. Tek problemi arkadaşın dediği gibi pahalı olması. Ama verdiğim paraya değdi doğrusu.

wave pro seti alalı benimde 3-4 ay civarında oldu 179TL'ye satın almıştım.
Logitech' setimden çok memnunum evet pahalı ama başarılı bi klavye mouse seti daha pil değişmedim Tavsiye ederim..

Sen de yorum yaz