Oynat Dizüstü İstasyonu Dizüstü bilgisayarınızın bir çok eksiğini kapatarak daha verimli çalışmanızı sağlayacak bir aparat.

Dizüstü İstasyonu

Dizüstü bilgisayarınızın bir çok eksiğini kapatarak daha verimli çalışmanızı sağlayacak bir aparat.

Rahat çalışın: Bir dizüstü bilgisayara sahip olmanın en keyifli yanı tabii ki taşınabilir olmasıdır. Fakat iş ofiste çalışmaya geldiğinde durum biraz daha farklı olabilir. Çünkü genellikle dizüstü bilgisayarla klavyeleri dardır ve nümerik klavye içermez. Üstelik çalışırken yanlışlıkla touchpad'e dokunma olasılığınız yüksektir. Bunun yanında 3 veya 4 adet USB girişi size yetmeyebilir yada tek kart tipini destekleyen girişi yüzünden esnek çalışma imkanı bulamayabilirsiniz. Üstelik laptop ekranı ideal açıda olmadığından genelde dik oturmak yerine masanın altına doğru kaykılmak zorunda kalırsınız. İşte bir dizüstü istasyonu bu sorunlarınızın tamamını çözer. Boolex SN 925'te bunun için tasarlamış. Bilek desteği verek yapısıyla direkt olarak dizüstü klavyesi üzerinden çalışabildiğiniz gibi harici bir klavye ve mouse bağlayabilirsiniz. 5 adet USB girişi sayesinde bir çok aparatı kullanabildiğiniz ürün, esnekliği sayesinde monitöre doğru bakış açısını yakalamanıza da yardımcı oluyor. Ürünün üzerinde bulunan çoklu kart girişleriyle beraber Boolex bir çok eksiğinizi tamamlıyor.

Bilgi için:
Sönmez AGB - 0 216 576 50 56

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Fiyatı çok.O kadar etmez.

Hiçbir avantajını göremedim.
Almak için bir gereksinim yaratmadığı için bence kimse almaz.
usb çoğaltıcısı kart çoğaltıcısı 5-10 ytl yi geçmez gerisi boş teferruat

On parmak en iyi şekilde dizüstü klaveye ile dokunmatik yazılır. Parmakların uzanma mesafesi yakın ve basma kuvveti dokunmatik olduğundan ve fare için üçüncü bir ele ihtiyaç olmadığından dizüsdtü klaveyeler en hızlı veri giriş sağlar. Bu konuda 10 parmak geliştirme programları mevcuttur.

DİZÜSTÜ ÇALINDIĞINDA FARKLI EPOSTA ADRESLERİNE RESİM GÖNDEREN ASUS VIDEO SECURITY DIYE PROGRAM VAR. FAKAT BU PROGRAMIN AÇIKLARI VAR. YANİ HIRSIZ BÖYLE BİR SİSTEMİNVARLIĞINI GÖREMEMELİ. FARKINDA OLMADAN RESİMLERİN GÖNDERİLDİĞİNDEN HABERDAR OLMAMALI. HALBUKİ SAATİNYANINDA KÜÇÜLTÜLMÜŞ İKON HABER VERİYOR BEN İZLİYORUM DİYE. BU KONUDA BİR GELİŞME VAR MI ACABA BİLEN VAR MI? adresim: ilker1906@hotmail.com

Ben IBM thinkpad Z61T kullanıyorum . IBM e ait olan thinkpad port replicatorun kullanım kolaylıgı ve cihaza katmış oldugu ekstra özellikleri hiç bir portreplicatora değişmem . Bu tanıtılan ürün sadece usb çoklama ve Card redader eklentili . bence biraz gereksiz ayrıntı olmuş ..

he he öyle öyle

Sen de yorum yaz