Oynat Flash artık iPhone'da! Adobe ve Apple'ın anlaşmasını beklemek istemeyenler için alternatif Flash eklentisi hazır...

Flash artık iPhone'da!

Adobe ve Apple'ın anlaşmasını beklemek istemeyenler için alternatif Flash eklentisi hazır...

iMobileCinema ile Flash desteği: Yazılım ister bilgisayar üzerinden ister doğrudan iPhone üzerinden kurulabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

bencede fake

ok iyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

fake demeden önce biraz düşünün ve araştırın evet bu gerçek ve tüm iphone ve ipod touch forumlarınında download lnki var ancak firmwire yapılması gerekiyor ancak 2.0 ve 2.1 de çalışmıyor 1.1.4 versiyonunda çalışıyor legal bir yazılım değil ancak ve illegal yöntemlerle yükleniyor bende kullanıyorum sadece flashı acmak için "play" gibi bir tarzı var

arkadaşım niye başka video sitesinde göstermiyor.Zaten iphone den bütün youtube videolarını izleyebiliyoruz.Google videoya girin oradada youtube videoları öyle gözükür.Hı benden google videolarını izlemek için bir ipucu videoya tam girdiğinizde "download for psp/ipod" yazan yere tıklayın.

İnsanların emeklerini nie bukadar karalamaya çalışıosunuz anlamıorumm kafanda soru işareti kaldıysa yapan firma web adresi vermiş girersin bakarsın nie buraya girmiş demek saçma.

gerçek olsa nolurki, flash ı video tarzı oynatıyor. asıl amaç site içerisindeki flashları siteyi bloke etmeden calıstırmak.

madem fake al eline bir iphone dene

iMobileCinema can be installed only on jailbroken iPhone/iPod touch currently.

Legal olmadığı için ancak kırık iphone larda çalışıyor...

Legal olmadığı için ancak kırık iphone larda çalışıyor...
-----------------------------------------

Senin Turkce derslerinden geciren ogretmene selam soglemek istedim yalnizca.

Legal olmadığı için ancak kırık iphone larda çalışıyor...
-----------------------------------------

Senin Turkce derslerinden geciren ogretmene selam soglemek istedim yalnizca.
---------------

Senin Türkçen yukarıdaki arkadaştan daha beter ona ne demeli? :)
Not: TDK'nin yeni kararına göre yapım ekinden sonra gelen ekler (') ile ayrılmaması gerek görülmüş. Bana saçma geldi ama kurallara uymak lazım. Yani, niye "Türkçe'n" yazmadın diye laf atmayın!

Flash'a destek verdiği yok. Flash kaynağındaki video yükleyip sonra Html 5 motorunda oynatıyor. Bir kaç yıla kalmaz flash video kalmayacak zaten flash saçmalığında tamamen kurtuluyoruz inşallah.

Sen de yorum yaz