Oynat Galaxy S4, CES 2013'de gelebilir mi? Samsung'un yayınladığı bu videoda Galaxy S4'ten bahsediliyor olabilir mi?

Galaxy S4, CES 2013'de gelebilir mi?

Samsung'un yayınladığı bu videoda Galaxy S4'ten bahsediliyor olabilir mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

s3 ün büyüsünden çıkamadık daha samsung bunu yaparsa ciden bu büyüden çıkamama olayı sayesinde iyi satış yapar.ama benim dileğim farklı bir model.

@11 Ara 2012 13:36 o kadar parayı plastik ucubeye vermek ancak büyü ile mümkündü zaten

@11 Ara 2012 18:10 Apple hapishanesine girmek için vereceğime plastiğe veririm. Plastik diye dalga geçtiğin telefonun kapağını bir kır da görelim.

@11 Ara 2012 23:39 Bence arkadaş haklı. Yani etiket fiyatına göre S3 ele alındığında öyle adi ve basit bi his veriyor ki çin malı imitasyonlardan farksız. Kullanılan materyal cihazın hafif olması veya esnek olması için kullanılmış olabilir fakat ebatlarına göre çok hafif ve uyumsuz bir malzemeden üretilmiş. Yadsınamayacak gerçekler var: 1)Örneğin HTC'nin ürettiği orta seviye bir telefonu dahi elinize aldığınızda cihazın ağırlığı ve dış materyali S3 e göre çok daha kaliteli bir hissiyat veriyor. 2) Tasarım olarak gerçekten kötü bir görünüme sahip ve ebatlarını taşıyabilecek bir mimariye sahip değil. Gördüğüm kullanılan S3'lerin %80'inin ekranı çoktan kırılmış. 3) Diğer markaların (örn: HTC, LG gibi) muadili modelleri çok daha stabil bir çalışırlığa sahip. S serisinin diğer modelleri gibi S3'te de bir sürü kronik sıkıntı var. Kullandığım bir cihaz değil fakat çok basit bir internet aramasıyla kullanıcılarının çoğunun maruz kaldığı kronik sıkıntıları görebilirsiniz. Tabii ki cihazın üretim safhasında çıkarılan her partiye göre değişiklik gösteren bir durum bu ama ben S3'ün -fiyatını değil- ününü hak etmediğini düşünüyorum. S3 tüketiminin belki de %40'ı S3 lansmanı sonrası Apple ve Samsung çatışmalarına tepki olarak geliyor gözüme.

Samsung yeni bir tablet veya daha farklı bir cihazdan bahsediyor bence. Belki bir telefon da olabilir ama Galaxy S4 olmaz. Gerçi iPhone 5 meraklıları her serisini aldığından dolayı bunu da alıyorlar. Samsung da yine kendini savunarak S4'ü erken çıkarabilir belki de.

Samsung artik biraz telefonun dis gorunumune onem verir diye umit ediyorum....

Note 2 aldim. Eger S4 bundan iyi olursa kirarim cihazi :D

s3 telefonlarının %80 inin ekranı kırık diyen arkadaş, bence buna kendin bile gülüyorsundur :)) artık herkes kabul etmeli ki samsung galaxy s ve note serisiyle tarihin en iyi telefonlarını üretmektedir plastik diyenlere başkaları gibi dandik metal alüminyum kullanıp daha paketini açarken çizilmesinden yada kalite görünüm verecem diye cihazı gülle gibi yapıp yarım gün sarş yetiremeyen modelleri hiç burda övmesinler bence

Sen de yorum yaz