Oynat Turkcell Superbox'ı test ettik. Sonuçlar şaşırtıcı Yüksek hızda interneti altyapıdan bağımsız olarak 4.5G'nin gücünü kullanarak kullanıcının elinin altına veren Superbox'ı mercek altına alıyoruz.

Turkcell Superbox'ı test ettik. Sonuçlar şaşırtıcı

Yüksek hızda interneti altyapıdan bağımsız olarak 4.5G'nin gücünü kullanarak kullanıcının elinin altına veren Superbox'ı mercek altına alıyoruz.

Yüksek hızda interneti altyapıdan bağımsız olarak 4.5G'nin gücünü kullanarak kullanıcının elinin altına veren Superbox, Turkcell'in en yeni ürünlerinden biri. Wireless to the home teknolojisi kullanılarak geliştirilen SUPERBOX, içinde bulunan SIM kart sayesinde, başka herhangi bir internet şebekesine ihtiyaç duymadan bulunduğu yerdeki 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, internet hizmeti sunabiliyor. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir elektrik prizi. Superbox Turkcell'in 4.5G şebekesini kullanarak internete bağlanıyor ve yüksek hızda interneti evdeki tüm aygıtlara ister kablolu ister kablosuz olarak dağıtabiliyor.

Superbox, evlerde kullanmaya alışık olduğumuz internet modemleri ile aynı yapıya sahip. Üzerinde kablolu ağ bağlantısı için iki çıkış bulunuyor, bunlarla evdeki masaüstü bilgisayarı veya televizyonu internete bağlayabiliyorsunuz. Laptop, cep telefonu, tablet gibi diğer cihazları da kablosuz bağlantıyla internete çıkarabiliyorsunuz. 4.5G'nin gücünü evlere getiren Superbox evdeki tüm cihazlara internet hizmeti sağlıyor.

Superbox'ın kurulumu son derece basit. En büyük avantajı da Türkiye içerisinde 4.5G'nin olduğu her yere götürebilmek ve fiber altyapısı olmayan her yerde fiber hızında internet kullanabilmek. Evde kullandığınız interneti aynen alıp istediğiniz her yere götürebiliyorsunuz. Örneğin yazlığa gittiğinizde üç aylığına internet açtıracağım diye kendinizi paralamıyorsunuz, bir de ona para ödemiyorsunuz. Evdeki Superbox'ı getirip fişe takıp internet keyfinize kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Peki Superbox beklentileri karşılıyor mu? Farklı mekân ve senaryolarda test edecek ve sizlerle paylaşacağız. ilk videomuzda Superbox'ı önce evde test ediyoruz, daha sonra da şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla baş başa çalışabileceğimiz bir yere gidip fiber hızında internet kullanmayı deniyoruz. Videoda da görebileceğiniz gibi, sonuçların oldukça şaşırtıcı olduğunu söyleyebiliriz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hocam ben kullanıyorum çok memnun kaldım hiç takılma donma yok bir de istediğin yere alıp götürmen şahane

ben de Superbox'a geçtim rahar etim çekmeyen internete fatura ödüyordum şimdi rahat ettim

fiber alt yapının olmadığı bi yerde oturuyorum. eve superbox aldık valla iyi ki de almışız

31 mayıs 1*19 tarihinde arayıp abonelik teklif ettiler. aşırı derecede pahalı olmasına ragmen bukundugum yerde alt yapı olmadığı için kabul ettim.adresimi kasıtlı olarak yanlış yazıp 3-4 defa iptal edip yeni başvuru kaydı yaparak beni bir ay oyaladılar. kaç sefer telefonla arayıp durumu sorum kimi zaman şebeke yok dediler. kimi zaman arayacagız dediler. bir y sonra kampanya bitince 160 tl lik baglantıyı teklif ettiler. ayrıca telekomun ve diğer operatörlerin alt yapı yok diye beni7 ay oyaladı

en büyük eksiği dahili pil olmaması en azından bikaç saat yetecek bir pil olmalıydı koca kutunun içerisinde.vınlarda var mesela

Köyde oturuyorum, koronadan dolayı evde çalışmak durumundayım, telekoma 2 Yıl hiç kullanamamıza rağmen faturalarını ödedik, süperbox aldık rahat ettim verdiğim para evet çok maalesef. 10 mgbt hızında sınırsız 159?, evde 5 telefon 1 pc ve smart tv Netflix sorunsuzca kullanıyoruz, eksikliği sadece modemin pillede çalışabilmesi iyi olurdu.

Sen de yorum yaz