Oynat Yerçekimi HD Fragman Uzay boşluğunda yapayalnız... Yerçekimi 11 Ekim'de sinemalarda...

Yerçekimi HD Fragman

Uzay boşluğunda yapayalnız... Yerçekimi 11 Ekim'de sinemalarda...

Yerçekimi/Gravity' Sandra Block ve George Clooney'nin başrollerini paylaştığı, izleyicileri uzayın acımasız ve uçsuz bucaksız derinliklerine çeken bir gerilim filmi. Filmin yönetmenliğini Children of Men'in yönetmeni Alfonso Cuarón üstleniyor.

Filmde Bullock ilk uzay görevindeki zeki tıp mühendisi rolunü, George Clooney ise son görevine çıkan tecrübeli astronot Matt Kowalsky rolünü canlandırıyor. Önceleri son derece normal görünen görevde felaketin başgöstermesiyle uzay gemisi harap olmuş, Stone ve Kowalsky tamamen yanlız kalmışlardır. Birbirlerinden başka hiç bir dayanakları kalmayan ikili uzayın derinliklerinde kaybolmuşlardır. Derin sessizlik onlara Dünya ile bütün ilişkilerinin kesildiğini ve kurtulma şanlarının kalmadığını söylerken, korkuları paniğe dönüşürken her nefesleri de çok az kalan oksijenlerini tüketmektedir. Eve dönmenin tek yolu belki de uzayın daha da derinliklerine inmektir.

'Yerçekimi/Gravity' Alfonso Cuarón & Jonás Cuarón tarafından yazıldı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

video gözükmüyor?

Videonun html kodunda hata var, herkes görüntüleyemiyor. Ne oldu sana chip :/ çok değiştin çok.

firefoxtan acıyorsan ve de adblock eklentisi kurulu ise adblock u bu sayfada devredışı bırak deyp syfayı yenilemen yeterli

çok ilginç. astronot uzayda bandare yapıyor..

of harika birşeye benziyor kesin gidicem.

Sen de yorum yaz