İşte internete sızan Windows 8 listesi...

Piyasaya sürülecek ilk Windows 8'li cep telefonları sonunda internete sızdı...

(Kaynak: WPDang) windows 8, telefon
(Kaynak: WPDang)
Mehmet Ali Bahıt

Microsoft, bu sene sonbaharda çıkacak Windows 8 için ilk donanım ortaklarının Nokia, Samsung, HTC ve Huawei olacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün Çin çıkışlı web sitesi WPDang'ın ele geçirdiği bir liste, Nokia'nın en az üç akıllı telefonunun isimlerini gösteriyor. Buna göre cihazlardan birinin adı, daha önce de ortaya çıktığı gibi Phi, ikincisi Fluid ve üçüncüsü nedense Dogphone (köpek telefonu).  Bunlar büyük ihtimalle Lumia serisinden çıkacak gerçek modellerin adını saklamak için oluşturulmuş kod isimler.

Listedeki bir başka isim Nokia P4301. Kimileri bunun PureView tabanlı bir Windows telefonu olduğunu iddia ediyor. Bir diğer isim de Samsung SGH-1687.

Ancak listedeki en tuhaf isim, Juggernaut adlı bir firmanın Alpha isimli telefonu. Bunun hakkında hiç bir bilgi yok, ancak hem şirket, hem de telefon adının şifre olması ihtimali çok yüksek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android'e Flash ekliyoruz!Gıcır gıcır Android'li cebinizde Flash'lı siteleri açmanız şartsa, işte izlemeniz gereken adımlar!

Kafa karıştıran hamle!Samsung, LG ve fazlası yeni giyilebilir ürünlerini tanıtırken bu dev isim, şimdiden pes mi ediyor?

Fizy, artık daha güçlü!Türk kullanıcıların faydalandığı popüler hizmet, bu önemli isimle güçlerini birleştirdi!

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar