Pelikan'dan tüm yazıcılar için kartuş!

Dev şirket, ürettiği bu ürünler ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor! İşte detaylar...

Güzel yazı ve ofis gereçlerinde üstün kaliteli ürünler sunan Pelikan, kartuş ve tonerlerinde de aynı kaliteyi ve titizliği devam ettiriyor. Pelikan bütün yazıcı modelleri için siyah kartuşlar haricinde renkli kartuşlar da üreten tek firma olma özelliği taşıdığı gibi kullandığı malzemelerde de kanserojen madde içermiyor.

Canon, Lexmark, Samsung ve HP gibi yazıcı marka ve modellerine yüksek kalitede renkli kartuş üretimi yapan Pelikan, dünya çapında geçerliliği olan ISO 14001 ve DIN EN ISO 9001 gibi sektörde evrensel kabul gören her türlü kalite ve ürün garanti sertifikasına da sahip. İsviçre'de bulunan Ar-Ge üssünün yoğun faaliyetleri, Pelikan kartuş ve tonerlerinin üretilmesinde en büyük rolü üstleniyor.

İleri teknoloji standartlarında üretilen ve yüksek verimlilik gösteren Pelikan kartuşlar, parlak bir baskı kalitesi garanti ediyor. Uzun vadeli kullanım ömrü sunan Pelikan kartuşlar, orijinal yazıcı kartuşlarına göre daha uygun fiyatlarla dikkat çekiyor.

Sağlığa ve Doğaya Dost

Pelikan kartuşların ve mürekkeplerin içeriğinde kanserojen maddeler bulunmaması sağlık açısından güven teşkil ediyor ve doğa ile dost bir üretim gerçekleştiriliyor. Pelikan kartuşlar, dağıtım öncesi %100 kalite kontrolünden geçirildikten sonra pazara sunuluyor ve bütün modeller için 3 yıl garanti süresi veriliyor.

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da dağıtım kanalları bulunan Pelikan 20.000'den fazla satış noktasında faaliyet gösteriyor. Ayrıca İsviçre, Çek Cumhuriyeti, İskoçya ve Malezya'da her biri ISO 14001 sertifikalı hardcopy üretim tesisleri bulunuyor.
Pelikan kartuşlara, Media Markt, Gold Teknoloji Marketleri ve seçkin kırtasiye mağazalarında kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • hangi HP modelleri? Deskjet 1000 j110 içinde uyumlu ürün var mı?

  dabbe1
  16 Kas 2011 02:00

 • hangi ülkenin bu pelikan?
  eskiden mürekkep şişeleri dolmakalemleri vardı heyt be

  Ziyaretçi
  15 Kas 2011 19:04

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows 10'dan USB müjdesi!Windows 10'un, yeni nesil USB bağlantısı ile ilgili önemli bir müjdesi var!

"En büyük pişmanlığım..."ABD'nin en büyük skandallarından birini ortaya çıkartan isim, en büyük pişmanlığını açıkladı!

Tek ekrandan izleyinUranium ile çok noktayı tek ekrandan kolayca izleyin.

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar