Inca IM-310NX

CHIP Online
Bilgiler
CHIP Notu
  %51100
Marka
Inca
Paylaşın
Diğer

Inca'nın en yeni kablosuz ADSL modemi olan IM-310NX kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.

802.11n standardına uygun şekilde 300 Mbps'lik kablosuz aktarım hızını destekleyen üründe, standart bir modemin aksine performansı artırabilmek adına iki adet 5 dBi gücünde antene yer veriliyor. Inca
IM-310NX böylece evinizin ya da ofisinizin her köşesinde verimli bir şekilde kullanılabiliyor.

Ürün, yaptığımız sinyal gücü testlerinde oldukça başarılı sonuçlar elde etti. tamamen Türkçeleştirilen arabirimi sayesinde oldukça kolay bir şekilde yönetilebilen ürünün kurulumu da oldukça basit. Kutudan gelen kapsamlı kullanım kılavuzundan faydalanarak ağınıza dair tüm detaylı işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuç ve Alternatif
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • 2013 Mart ayında aldığım günden beri ne bir kopma ne de resetleme yapma ihtiyaçı duydum. Bu performansa ödediğim ücret bedava dersem yalan olmaz. Ara yüzü sayesinde TTNET'in hız oynamalarını anında yakalayıp suç üstü bile yaptığım oluyor.

  Ziyaretçi
  29 Mar 2014 21:00

 • önceden kullandığım modemde sürekli sorun yaşıyordum . Arkadaşım bana bu modemi tavsiye etti çekim gücünün çok kuvvetli olduğunu söyledi bende tavsiyesine uydum ve aldım gerçeken çok iyimiş . İyiki onu dinlemişim almışım teşekkürler inca .

  Ziyaretçi
  10 Mar 2014 11:25

 • beyler aynı modemden bende de var lanet bir modem gerçekten fakat benim en sorun yaşadığım olay elektirik gidince yada aç kapa yapınca modemi dns bulamıyor tüm ayarlarım düzgün az çok pc den de anlarım bunu çözebilen var mı ?

  Ziyaretçi
  24 Şub 2014 23:01

 • ben de inca ım-310 kullanıcısıyım güçlü anten ten ve reklamından dolayı aldımama berbat bir modem sürekli bağlantı kopuyor 3-4 kere servisegönderdim inanmıyorlar sonra oradan biriyle telefonda tekrar konutuk en sonunda yenisini gönderdiler hiç bir şey değişmedi o da aynı berbat sürekli bağlantı kopuyor bir de teknosadan teknogarantiyle beraber aldım hiç bir işe yaramıyor modem alacak arkadaşlar sakın almasın 50 tl fazla verin adam gibi modem alın.....

  Ziyaretçi
  16 Şub 2014 21:08

 • Ben de kullanıyorum hem de kaç ay oldu hiçbir problemle karşılaşmadım internet çok hızlı bağlantı hiç kopmuyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. Kötü yorumlara inanmayın.

  Ziyaretçi
  12 Şub 2014 17:37

Siz de yorumunuzu yazın