Yasaklı sitelere girmek aslında çok kolay

Biri açılır biri kapanır: YouTube gibi sitelere girmek isteyen ya da alternatif arayanlara rehber.

Bu konuda okuyacaklarınız:
 1. Global dünyanın vazgeçilmezi: İnternet
 2. YouTube'a hala erişilemiyor
 3. UltraSurf
 4. UltraSurf ile yasak sitelere girmek
 5. Yasaklı sitelere girmenin diğer yolları
 6. YouTube alternatifleri
 7. Wordpress alternatifleri
Selim Öztürk
Basın ve medya üzerindeki sansür, zaman zaman Dünyanın dört bir yanında uygulanabiliyor. Sadece ülkemizde değil, Asya'dan Avrupa'ya, Amerika'dan Avustralya'ya kadar hemen her kıtada görsel medya ve basına karşı pek çok sansür girişimi gerçekleştiriliyor.

İnternetin yaygınlaşmasıyla beraber insanlar bilgilere çok daha kolay ulaşabilecek duruma geldi. Fareyle bir tıklamanızda dünyanın neresinde olursanız olun, dünyanın her yerinde bulunan bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Şüphesiz bu, internetin artık çok güçlü bir konuma geldiğinin de kanıtı. Gazete haberlerini okumak için artık gazete almak yerine internette geziniyor, bir ülkeye gitmeden önce o ülke hakkında pek çok bilgiyi yine internet üzerinde bulabiliyoruz. Günümüzde ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri bile artık öğretmenleri tarafından internete yönlendiriliyor ve öğrencilerin pek çoğunun araştırma geliştirme ödevlerini internet üzerinden yapmaları gerekiyor.
DEVAMI:YouTube'a hala erişilemiyor
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • pegasus'lu bi site vardı çok rahat bi şekilde giriş yapabiliyordum

  Ziyaretçi
  09 Kas 2014 22:13

 • çooooook teşekkür edirim. saygılarımla chip online

  Ziyaretçi
  29 Mar 2014 21:17

 • bana bı yardım edın ben sızın dedıgınız her yolu onceden yaptım takır takır calıstı ama zamanla bu durumları fark ettıler veya etmedıler bu yaptıgım hersey ıse yaramaz oldu , farklı cozumler bulmak lazım

  Ziyaretçi
  01 Mar 2013 23:12

 • @01 Mar 2013 23:12 adaüüdüccük

  Ziyaretçi
  13 May 2013 11:20

 • bana face lazım ya bıde buna baksak meb hattı gırılmıyor bıldıgım tum yolları denedım calıştı sımdı de hıç bırı olmuyor

  Ziyaretçi
  01 Mar 2013 23:07

Siz de yorumunuzu yazın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünya'yı değiştiren kare!Bu fotoğrafı herkes Web'in ilk fotoğrafı sanıyor. Ama arkasındaki hikaye, aslında çok daha farklı!

Sony, Vita'yı nasıl kurtarır?Sony'nin, bir türlü istenen başarıyı yakalayamayan PlayStation Vita'sı için halen umut var mı?

BİZİ TAKİP EDİN

CHIP-GALERİTüm Galeriler

CHIP-TVTüm Videolar