Geçmişe damga vuran 10 oyun makinesiNintendo 64

3 / 10

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Bu nintendo varya mario oyunuyla ömrümü yedi be ömrümü.Hayatım o paçozun başkanı kraliçeyi kurtarmakla geçti sabahlara kadar.Gözlerimin bozuk olmasının sebebi nintendodur.Dava edicem onları :))))

isinize geleni yayinlamiyorsunuz bu yorumda yayinlanmiyacak belli n64 hic bir zaman basarili olamadi.
Ps1 öldürücü gibi cikartildi ps2 anonsu ile zaten ciktiginda bitmisdi oldukca iyi makine olmasina ragmen.
commodore
nes (nintendo)
Snes (nintendo)
Ps1 (Sony)
ps2 (Sony)
Wii (nintendo)

Satis miktarlarina bakilarak tarihe damga vurmus makinelerdir
El konsollarini alirsak
GB, GBC, GBA, NDs gene ayni sekilde gider.
Cok potansiyeli olmasina ragmen Jaguar 64 bit 1992 lerde bir devrimdir yada 3do makinesi ilk cdli makine bir devrimdir ama ticari basarilari olmamistir yada 20 senelik neogeo lar.

mario yu bende oynardım ama hep aynı yerler beni bayardı. yanlız hastası olan arkadaşlarımı biliyorum sabahtan akşama kadar oynarlar atariler yanar ev pis kokardı. bence okadarsı saplantı veya marionun halt yemesi

yazılarınız eksik bilgiyle dolu interneti kullanan herhangi biri on tane makine sıralayabilir sizin yaptığınız gibi. Bunlar satış rakamlarına göre mi? işlem güçlerine göre mi? Amiga dan daha önce piyasa çıkan aynı işlemciye sahip ve amiga oyunlarının ilk platformu olan ayrıca 1989 belki de daha öncesinde microsoft'un flight simulatorünü oynatan ATARI ST den bilginiz var mı acaba? Atari 800 nerede?

ulan mario hayatım manitanı kurtarmakla geçti(:

Sen de yorum yaz

Nintendo 64

2D'den 3D'ye kayan oyunlar konusunda bir öncü olan ve N64 olarak da anulan Nintendo 64, Nintendo'nun geliştirdiği üçüncü video oyun konsoluydu. 1996 yılında oyunseverlerin karşısına çıkan ve 11 milyonluk Super Mario satışıyla yıldızı parlayan N64'ün dünya genelinde yaklaşık 33 milyon adet sattığı öngörülüyor.