Chrome, Firefox ve IE için 20 süper eklenti!

İster Chrome kullanın, ister Firefox veya IE, bu eklentiler web deneyiminize seviye atlatacak!

Google Dictionary, Greasemonkey...

Google Dictionary, Greasemonkey...

3. Google Dictionary

Bir Chrome eklentisi olan Google Dictionary, sözcüklerin anlamlarını bulmanızı çok kolay bir hale getiriyor. Herhangi bir sözcüğün açıklamasını görmeniz için, sözcük üzerine çift tıklamanız yeterli.

4. Greasemonkey

Greasemonkey, Firefox için geliştirilen, küçük Javascript kodlarıyla web sayfalarını modifiye etmenizi sağlayan bir eklenti. Greasemonkey ile yapabilecekleriniz arasında YouTube videolarının boyutlarını değiştirmek, Facebook sohbetini gizlemek, izleme araçlarını engellemek ve çok daha fazlası var.

5. Wikipedia Visual Search

Bu eklenti, Internet Explorer'daki arama sağlayıcılarınızın arasına yeni bir seçenek ekliyor. Wikipedia Visual Search sayesinde arama terimlerinizle eşleşen resimli ansiklopedi girdilerine hızla göz atabiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Listede yok ama olmazsa olmaz bir eklenti "Super Drag"

Chrome eklentilerini Opera için de kullanabilirsiniz.

16.sırada yer alan "The Great Suspender" eklentisini Firefox'ta kullanmak istiyorsanız "Suspend Tab" adıyla arama yaparak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız Lazarus adlı eklentiye ihtiyacınız olmadan ayarları kişiselleştirerek aynı işlemin eklentisiz de yapılmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik es kaza bilgisayarınızda başka bir program çalıştırırken mavi ekran hatası görürseniz bile Firefox tarayıcınızı açtığınızda , o an bir siteye yorum yazarken bu hatayı görmüşseniz yorumunuzun dahil yazdığınız kadarıyla saklandığını ve aynen işinize devam edebileceğinizi görebilirsiniz ...

Alin benden de size en güzel Firefox eklentileri..Adblock plus, Dragit, Speed Dial, Thumbnail Zoom Plus, Context Search x, Download helper, x-notifier..

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez

İe ye ekllenti kurulabildiğini bilmiyordum

herhangi bir siteden videoları nasıl indirecez ---------------------------------------------------------- firefoxa --download helper--- eklentisini kur. başlattığın tüm videoları sorunsuz ve hızlı bir şekilde indirebilirsin bununla.

@10 Nis 2014 22:57 Hemen hemen

Yılın En İyi Eklentileri!! http://bc.vc/WX1RBY

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir