2005 Internet Telephony Mükemmellik Ödülü

1998’den beri VoIP alanında sektörün en önemli dergisi konumunda bulunan Internet Telephony dergisinin editör ekibi tarafından bu sene ilki verilen “2005 Internet Telephony Mükemmellik Ödülü’nün” sahibi Alcatel OmniPCX Enterprise şirketi oldu.

İletişim çözüm ve servis hizmetlerinin öncü kuruluşu Alcatel’in OmniPCX Enterprise Şirketi, sektörün ilk ve tek yetkili dergisi olan Internet Telephony dergisinin 2005 yılı Mükemmellik Ödülü ile ödüllendirildi. Bu ödül ile Alcatel OmniPCX Enterprise, VoIP/IP telefonu sunumunu iyileştiren çözümleri sunan tek firma olarak alanındaki liderliğini tescil etti.

"Internet Telephony dergisinin editörleri tarafından bu tür bir ödül ile onurlandırıldığımız için heyecanlı ve gururluyuz" diyen Alcatel Enterprise Telephony 'nin Kuzey Amerika bölgesi faaliyetlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Tom Eggemeier sözlerine "OmniPCX Enterprise platformu performansı ve kapasitesi açısından sektörün karar vericileri tarafından takdir görmeye devam edecek. Devlet ve yerel hükümetler dahil olmak üzere kilit pazarlarda, kamu hizmeti sağlayıcılarında, eğitim, sağlık ve finans hizmetlerinde uygulamalarını sürdürecektir" şeklinde devam etti.

Internet Telephony dergisinin Editoryal Direktörü Greg Galitzine ise konuyla ilgili olarak "VoIP alanı bugünlerde çok gündemde. Bu nedenle telefon pazarında abartılı reklamları görmek mümkün. Ancak bu ilk Internet Telephony Mükemmellik Ödülü’nün sahipleri sadece "ben de" türü oyunculardan değil. Alcatel, Internet Telephony dergisinin editörlerine, Alcatel OmniPCX Enterprise'ın VoIP/IP Telephony sektöründe mükemmel olduğunu kanıtladı ve bundan daha önemlisi, müşterileri söz almak ve referans olarak gösterilmek istiyor" dedi.

Dünya çapında önde gelen IP haberleşme sistemi olan Alcatel OmniPCX Enterprise, orta ölçekli işletmeler ve daha büyük kuruluşların telefon ve haberleşme uygulamalarını geniş olarak karşılamak üzere tasarlanmıştır. Alcatel her iki uygulama alanının en iyi özelliklerini alarak, geleneksel ses teknolojisini yenilikçi IP platformu ile kombine etmekte, maliyetlerinin bilincinde olan şirketlere kendi hızlarında IP’ye geçiş sağlamak için efektif haberleşme çözümleri sunmaktadır.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir