24 ay indirimli limitsiz ADSL

Kendi IP omurgası üzerinden ADSL hizmetleri sunan Turk.Net, yeni limitsiz ADSL tarifelerini açıkladı

Türkiye'de ilk kez kendi yönettiği IP omurgası üzerinden ADSL hizmetleri sunan Turk.Net yeni limitsiz ADSL tarifelerini açıkladı.

Limitsiz paketlerin indirimli kampanya fiyatları yeni tarifede tam 24 ay boyunca uygulanıyor. Kullanıcılar sadece bir kaç ay değil, 24 ay boyunca indirimli fiyattan yararlanıyorlar. Aktivasyon ücreti de yok.

Üstelik paket tercihine göre kullanıcılara kablolu veya kablosuz Airties modem ve kurulumu da ücretsiz olarak veriliyor.

Turk.Net ADSL'e günün her saatinde 0212 444 88 66' nolu Çağrı Merkezinden ve www.turk.net web sitesinden abone olunuyor.

Not: Firma basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Şu internet fiyatları bir inmedi gitti!44 ytl de çok yapın şunu 30 Ytl milyonlarca abone kazanın yahu.Açıkçası 29 ytl ye 4 gb çok pahalı ve kullanışsız.Her ay 3-4 milyon fazlasını veriyoruz.Telekom duy şu sesimizi artık yap sınırsızları 30-35 ytl(Gerekirse hızı düşür onada razıyız)!

ha 44 ha 49 bence telekomun indirimi daha cezvedici yılsununa kadar 27 ytl olması 1mb tin dedi kodulara gorede ekim gibi nette çok büyük indirmler olcağı yolunda..

sadece 5 liramı :)

SES kampanyası ne oluyor ?

harika.... nerde tt net böyle indirim yapacak pehh

umarım başlar artık şu rekabet.

ttnet ten ne farkı war ki?
sınırlı 1mb aynen yıl sonuna kadar 14.99ytl.
sınırsız da 49 dan 44 e çekmiş..bu da kampanya oluyor.öyle mi?
reklam kokan hareketler bunlar...!

pek büyük bir indirim yok.49ytl yerine 45 veya 59ytl yerine 55ytl.Ayda 4 ytl'lik bir fark var.Şöyle 4mb 60ytl deseler güzel olurdu.(tabi ki vergiler dahil)

sonunda ttnete dişli bir rakip geldi.

Rekabet başlasın artık yhaa :D
Fiyatlar da biraz ucuzlasın....
Dört gözle bekliyoruz...

Ben anlamadım burda nerde bi indirim söz konusu adam kazıklıyorlar 2YTL 3YTL yi indirimden mi sayıyorlar bunlar reklamdan başka bişi değil utanmaz herifler

anlamıyorum!!!

arkadaşlar sizin tepkiniz kime?

sizi bunca yıldır kazıklayan, yeni kullanıcılara modem verip daha az faturalar düzenleyen ve sizi (eski kullanıcılarını) unutan telekoma mı?

yoksa telekom gibi bir devin karşısında kendi ip omurgasından adsl hizmeti sunmaya çalışan ve ücretlerini telekomdan aşağıda tutan sağlayıcıya mı?

reklam kokan hareketler mi? türk.net in reklamlarında kim oynuyor? ben izleyemedim daha....

3 - 5 ytl indirimdir arkadaşım. neden indirimdir? gidin bunu evini asgari ücret ile çekip - çeviren ve döndüren kişilere sorun. en yakınınızda anneniz vardır, ona sorun "anne pazarda bir meyve var 5 lira, yan tezgahta 4 lira, ikiside aynı" hangisini alır?

LordShadow

5 ytl indirim var. 5 ytl indireme razı olacağıma türk telekoma güvenirim daha iyi

Chip bu reklamdan ne kadar aldı acaba?

Bunu indirim diye TV'de reklam yapmayın, adamı döverler.

CHIP Online notu:
Bu tip yorumlar işini yapmaya çalışan bir ekibe haksızlık olmuyor mu? Nasıl bir donanım firması yeni ürünü için basın bülteni gönderdiğinde yayınlıyorsak, yapılan bir kampanya ile ilgili basın bültenini de yayınlıyoruz. Altında da bunun basın bülteni olduğu açıkça bildiriliyor.
Kampanyayı beğenin ya da beğenmeyin sizin bileceğiniz iş, ama hiç kimseyi de durup dururken suçlamaya kalkmayın. Bu hem bize, hem de diğer CHIP Online ziyaretçilerine saygısızlık oluyor...

ttnet'in kampanyalarında bir üçkagıt sözkonusu zira modem artı 3 ay 19 ytl diyor abone ediyor ve sonra fatura geldiğinde 30 lira ödüyorsunuz..bağlantı ücreti yok diyor ki kendileri de bağlamadılar ama sırf aylık kullanım ücreti 21,80 diyor bağlantı ücreti de var kota aşan yok :S:S bu ne demek

bu reklamdan baska birşey değil.türkiye piyasasina yeni giren netone guven vermek, kendini kanitlamak yerine bizi kaziklamayi dusunuyor.umudum yok artik bu 2 servis arasinda rekabet olmayacak eminim!

arkadaşlar bırakın bunları kablonet deneyin http://turksatkablo.com/anasayfa.html

adında bile türkçe karekter olmayan bundan utanan şirkete ne güvenicem milliyetçi olun avrupadaki her vatandaş bizden daha tutucu merak etmeyin.

arkadaşlar sakın turk.nete geçmeyin çok çirkin yavaş gelipde doldurmayın netimizi lütfen ttnete kalın bizde rahatımıza bakalım MUHAha :D

Cevap:
"Şu internet fiyatları bir inmedi gitti!44 ytl de çok yapın şunu 30 Ytl milyonlarca abone kazanın yahu.Açıkçası 29 ytl ye 4 gb çok pahalı ve kullanışsız.Her ay 3-4 milyon fazlasını veriyoruz.Telekom duy şu sesimizi artık yap sınırsızları 30-35 ytl(Gerekirse hızı düşür onada razıyız)!"

Eğer bölgende varsa Kablonet'e bir göz at kardeş. Çok daha fazla seçenek sunmakta. Mesela 512 kb limitsiz 29 ytl gibi;)

Hızın düşmesine hiçde razı değiliz...
Zaten yeterince yüksek paralar ödüyoruz.
Hızın düşüp fiyatın düşürülmesinin şu pahallı durumdan ne farkı var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir