5 binden fazla yüzücü Boğaz'da kulaç atacak!

Samsung'un 9 yıldır sponsorluğunu sürdürdüğü önemli yüzme organizasyonu, bu tarihte yapılacak!

5 binden fazla yüzücü, Avrupa'dan Asya'ya yüzecek!
1532 kişi yüzebilecek

Spora, olimpizm ruhuna ve olimpiyat oyunlarına her platformda destek vermeyi sürdüren Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) önderliğinde ve Samsung'un ana sponsorluğunda 25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları gerçekleştiriliyor. 47 ülkeden, 1532 sporcuyu ağırlayacak yarışlar; 7 Temmuz Pazar günü düzenlenecek.

Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Can Emci Boğaziçi Kıtalararası Yarışları'na destekleri konusunda yaptığı açıklamada; "Samsung olarak, sporun toplum içinde hak ettiği değere sahip olması ve spor ruhunun toplumun geneli tarafından benimsenmesi amacıyla; faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde sportif aktiviteleri desteklemeye önem veriyoruz. Bu yıl 25. yaşını kutlayan Kıtalararası Boğaziçi Yarışları, dünyanın ilk ve tek kıtalararası düzenlenen yüzme yarışı olmasının yanı sıra, İstanbul'un incisi Boğaz'ın atmosferi ile birleşerek yüzücüler için benzersiz bir deneyim sunuyor. 47 ülkeden, bin 532 yüzücünün bir araya geldiği yarışlara, 9 yıldır desteğimizi sürdürüyoruz. Mavi ile yeşilin dokularının iç içe geçtiği ve hem izleyiciler, hem de yüzücüler açısından unutulmayacak manzaralara sahne olan bu deneyime katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

Yarışlar, gün boyu sürecek etkinliklerle daha da renkleniyor

Boğaziçi Kıtalararası Yarışları'nın 7 Temmuz Pazar günü, saat 09:30'da Kanlıca'dan start alacak ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda son bulacak. Yarışlar Cemil Topuzlu Parkı'nda bulunan seyirci alanlarından izlenebilecek.

İzleyiciler yarışın varış noktası olan Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda keyifli bir gün geçirebilir, yüzme yarışlarının yanı sıra kano ve kürek yarışlarını izleyebilir, gün boyu çekecekleri fotoğraflarla etkinlik kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılarak Samsung NX300 kazanma şansını yakalayabilirler. Fotoğraf yarışmasıyla ilgili detaylı bilgiye http://www.bogazici.cc/katilim-bilgisi/fotograf-yarismasi adresi üzerinden erişmek mümkün.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

işin içinde samsung varsa kalsın almayalım.....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play