Advanced Warfare'den çoklu oyuncu videosu!

Call of Duty: Advanced Warfare'in çıkışına iki ay kala, oyundan etkileyici bir video daha geldi!

Oynat Advanced Warfare'den çoklu oyuncu videosu! Call of Duty: Advanced Warfare'in çıkışına iki ay kala, oyundan etkileyici bir video daha geldi!

Call of Duty, son zamanlarda "geri dönüştürülmüş" sözcükleriyle sıkça eşleştiriliyor. Ancak Sledgehammer Games, bu sene yayınlamaya hazırlandığı Advanced Warfare ile Call of Duty formülünü yenilemeyi amaçlıyor. Geliştirici firma, bu sırada oyunun çekirdek kitlesini kaybetmemeye de özen gösteriyor.

Oyunun ilk duyurusundan E3'teki tanıtımlara Advanced Warfare'in Titanfall, Battlefield gibi üst düzey shooter'lardan belirli öğeleri ödünç aldığını görmüştük. Oyunda haritaların örneğin dev bir dalga sonucunda kısmen veya tamamen değişebildiğini gördük; yani doğru zamanda, doğru yerde değilseniz, hayatınızı sürdürmeniz imkansız olabilir. Advanced Warfare'daki yeni exo-suit'ler ise size daha yükseğe zıplayabilme, yanlara doğru daha hızlı hamle yapabilme (havadayken bile) ve cloaking gibi özel yetenekleri kullanabilme olanağı tanıyor. Exo-suit'in sunduğu hareket kabiliyetleri, Titanfall'da pilot olarak oynadığımız zamanları hatırlatıyor.

Seldgehammer'ın yeni yayınladığı videoda ise Call of Duty: Advanced Warfare'in çoklu oyuncu özellikleri gösteriliyor. 4 Kasım 2014'te çıkacak olan oyun için, yapılan geliştirmeler ve değişiklikler dahil, her şey yolunda gidiyor gibi görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Battlefield varken bu saçmalığı oynamak nedir ya

@09 Eyl 2014 10:35 Battlefield Hardline çıktığında hüsrana uğrayıp tekrar call of duty'e dönünce bu laflarnızı size yedireceğim bayım

Bunu oynıyıcağıma halo oynarım bin kat daha iyidir

Alayına gider COD !

İyice cyrisis e döndü bence de en iyisi battlefield gerçekçi olmak iyidir

COD'nin Multiplayer'ını iyi oynamak COD için hiç de iyi değil. Oldukça başarılı bir MP oyuncusuyum, her defasında para veriyorum fakat bir kaç ay sonra "hile" yakıştırması sebebiyle atılıyorum. Yaklaşık 4 aydır bu iğrençlere para kazandırmayı bir kenara bıraktım, oyuna elimi bile sürmüyorum.

Fazla fantastik. Sacma bi oynanışı var.

Titanfall'ın kopyası olmuş. oyunda bir tek titanlar eksik onu da artık ayıp olmasın diye koymamışlar :)

Yeniliklere kapalı odunlar sizi, gidin kumda oynayın daha iyi.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir