Akılları karıştıran UFO iddiaları...

Bugüne kadar pek çok "UFO gördüm" iddiası ile karşılaştık; ama bu 9 iddia akıllarda yer etti...

  • Selim Öztürk
Akılları karıştıran UFO iddiaları...

Uzun yıllar hep aynı iddiayla karşılaştık. Dünyanın neresi söz konusu olursa olsun, birçok kişi uzaydan gelen o misafirleri gördüklerini iddia etti. Kullandıkları o garip, çay fincanına benzeyen cisim ise UFO olarak anıldı.

Kimisi UFO'ları gördüğünü ileri sürerken, kimisi bu işi bir adım daha ileriye götürerek UFO'ları amatör kameralarına kaydettiğini savundu. Ancak görüldüğü iddia edilen birçok UFO'nun sonraları gerçekten de UFO olmadığı anlaşıldı.

Ancak bazı UFO iddiaları, ne kadar araştırma yapıldıysa da bir çözüme kavuşturulamadı ve bugün bile esrarını sürdürüyor. Biz de bu bağlamda, hafızalara kazınan "UFO gördüm" iddialarını masaya yatırdık.

UFO'lara inanıp inanmamak ise tamamen size kalmış. Makalemizin devamına galeri sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 25 Yorum

Keşke ben de görebilsem...

uzaylıların varlığı neyi değiştirecek? insanoğlunun birbirini organize biçimde öldüren canlı türü olduğunu, dünyayı cehenneme çevirecek kadar aç gözlü olduğunu mu unutturacak? vahşetlerimizi diğer gezegenlere mi ihraç etmeyi planlıyoruz yoksa çalışmadan yorulmadan yaşamanın yolunu mu öğrenicez uzaylılardan?

şu uzaylılar artık gizlenmeyi bıraksa da kendilerine askerlik anılarımızı anlatsak...

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Belki ufo değillerdir ancak askeri proje olabilirler bir şekilde o insanlar birşey gördü ama ne?

Dünyamız üzerinde keşife gelmiş bir UFO içerisinde geçen iki uzaylı arasındaki muhtemel diyalog...
x- Dünya' yı ne zaman ele geçiriyoruz.
y- Nasıl olsa birbirlerini yiyorlar, zamanı gelince bizim birşey yapmamıza gerek kalmayacak.
x- Kendi Dünyalarının sonunu kendileri getircek zaten diyorsun...
y- Aynen öyle :)

ufo mu he he he:))))küçük kardeşim bile inanmıyo

Bu resimdeki üçgen e benzer ufonun aynısını 2 sene önce bende gördüm canlı canlı . Kesinlikle var ufolar ...

Atmosferin toplam kütlesinin yaklaşık 5,1 x 10üzeri15 ton peki o küçük ufolar nasıl kalkış yapıyor
dünyadan

Atmosferin kütlesi yorumumun devamı olarak bu uzaylı dedikleri şey dünyada bilinmeyen bir yerde yaşıyor olabilir biliyorsunuz dünyada keşfedilmeyen yerlerde var

(9.10.2009) akşam kumburgaz da, ben de gördüm üç tane ve çok yakındılar, kayıt da yaptım. zaten oradakiler sürekli görüyormuş

kumburgaz uzaylı turistleri mi çekiyo bilader.

amerikalılar çıkardı bu ufo yalanını

bakalım şehirlerin meydanlarına inerlerse inanmamak ellerinde en azından....belki sürüler halinde bir yerlere inerler...İnsanları bugüne kadar hazırlayamayanlara gösteri düzenlerler. Hakikaten insanlar böyle şeylere hiç hazır değil....

gelsinlerde ekonomiye can katsınlar

ufo turistler :D

ufo denen birşey var amerikanın gizli istihbarat uçakları bunları ilk olarak 1940 lı yıllarda almanlar icat etmiş

Ufolar var zaten mısır piramitlerindede kaç yüz yıl önceden temaları işlenmiş yazıtlara falan yavaş yavaş geliyorlar :)

arkadaslar gercekten de ufo var onlar da bizim gibi can tasiyorlar mailesef dunya nin insanlari onlara hazir deil. size 1000 tane dosya ve video gosterebilirim...

ufo yoktur diyen zihniyete gülerim.Dinde de,ilimde de,bilimde de varrrr.

ufo yoktur diyen zihniyete gülerim diyen zihniyete gülerim. hangi gerekçeyle dinde ve bilimde olduğunu iddia ediyorsun. bugüne kadar onlarca proje ile dünya dışı varlıkların var olup olmadığı araştırılmış ama bir sonuç alınamamıştır. 1976 yılında CETI (Communication with Extra Terrestal Intelligence)projesiyle başlayan arayış yıllarca sürmüş ve ortaya somut birşey koyamamış. dinde var derken ufo taikatından bahsediyorsun sanırım. çünkü islamda böyle birşey yok.

Alıntı: Atmosferin toplam kütlesinin yaklaşık 5,1 x 10üzeri15 ton peki o küçük ufolar nasıl kalkış yapıyor
dünyadan

Roketler nasıl kalkış yapıyor dünyadan? Uydular nasıl fırlatılıyor? Uçak nasıl havada kalabiliyor?
Bu işler sadece atmosferin kütlesiyle olan işler değil.

ewt arkadaşlar gerçekten ufo var birisiside bizim sokaktaki garajda
:))))

Ufoyu inanyorum sizce?

Sazak köyü ve civarında kimler var mış öğrendiniz. Ülke topraklarının güvenliğini sağlayan ülkenin askerleri kimliği meçhıul kimseler tarafından saldırıya uğradı ve terör örgütü sahiplendi..Bu uçsuz bucaksız topraklarda bakınız kimler geziniyor. Peki bu topraklar üzerinde gezinen terör örgütlerinin insanları böyle dağlık araziler de kimbilir neler görüyor gece gündüz süresince kimbilir ellerine neler geçiriyorlar tanımlanamayan cisimleri bizlerden daha çok görenler onlar çünkü onlar sizlerin yaşayamayacağı ortamlarda mağralarda ovalar da platolarda yamaçlar da kanyonlarda ağaçların üzerinde gizlenerek yaşıyorlar ve kendi başlarına! bir şeyler gerçekleştiriyorlar ve tam gündemin üzerine oturuyorlar...Sizler şehirlerde ve şehirlerin kenarlarında veya yakınındaki köyler de yaşıyorsunuz ve gördüğünüz cisimlere bir hayli uzak olduğunuzu unutmayın ülkemizin üzerinde görülen cisimlere yakın çok yakın yaşayanlar çekimlerinde küçük objeleri çekimini yaparken o cisimlerin çok yakınında mağralarda tepelerde platolarda dağlarda yaşayanlar daha çok boyutlu olanına sahip oluyor ve ellerinde ne varsa iletişim gibi bir yerlere ulaştırıyor da olabilirler yani bir yerlerden bir şeyler kazanıyorlar...Saygılarımla...bahadirhmm@superposta.com.....toprağınızın her köşesinde olabildiğinizi ispat edebilirmisiniz...Tesadüfen karşılaşanların gördüklerini sandıkları cisimleri size neler yaşatmış olabiliceğini bilemeyebilirsiniz size öyle şeyler yaşatabilirler ki sadece yaşadıklarınız yaşattıklarınız kayda geçer yani remote kontrolled olmuşsunuz neyle bilmiyorsunuz ancak dünya dışı uygarlıkların hava sahanızda veya karasularınızda veya yerde karşılaşmanız araştırmalarına kurban gitmiş olmanız ihtimalini asla göz ardı etmeyin. Kime güveneceksiniz.Neyine güveneceksiniz. Doğal ortamları gezerken yanınıza mutlaka güvenilir kaynaklardan insanlar alın ve araziyi tanıyan tanınmış kimselerle gezmeyi ihmal etmeyin..Başkalarının bir şeylerine kurban gidebilirsiniz ve ispatlaması imkasız olabilir.Yakalanmayan tanımlanamayan tarifini yapamayacağınız şeylerin esiri olmamak için ilgili kaynaklardan izin alın ve izin aldığınız alanların dışına çıkmamaya özen gösterin GPRS ınızı asla kapatmayın güvenliğinizde ufak açıklar oluşturmayın...Sonra kalkıpta Allah öyle kısmet etmiş demeyin..Tüm güvenlik önlemlerinizi alın Karakola yaklaşırken eskort isteyin emin olamayacağınız bir takım doğa olayları gerçekleşmişse...Telsiniz var imkanlarınız var güvenliğinizi görüş imkanlarınız sınırlandığından artırın ki analar ağlamasın....Saygılarımla....bahadirhmm@superposta.com.

zihin kontrolündeyken beni yüz görüntümü başkalaştırmışlar ve karşımdaki kadın beni farklı tanımlamış.Ancak kadının rüyasında beni farklı bir şekilde göstermişler. Bu ülkede bunlar olabiliyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play