Alışveriş yapmadan önce mutlaka bir göz atın!

Teknoloji ürünleri satın almadan önce kendinize neyin doğru seçenek olduğunu bilmek istiyor musunuz?

Oyun Aksesuarları

Oyuncu Bilgisayarları

Dizüstü bilgisayar platformunda üst seviye oyun performansı sağlamak için bir türlü aradığı seçeneği bulamayanlara, birbirinden özel tam 6 tane bilgisayar seçtik. İşte üst seviye özellikler sunan ve her yönüyle oyunseverleri memnun edeceğini düşündüğümüz o 6 bilgisayar...

CHIP sizin için seçti: Oyuncu Bilgisayarları Alışveriş Rehberi

Kışın film keyfi!

Kış aylarında film keyfi vazgeçilmez ritüelimiz. Dışarıda soğuk rüzgarlar eserken, kanepede, battaniye altında film izlemek, kışı geçirmek için en keyifli yol olsa gerek. Elbette film keyfini arttıran çay, kahve ve patlamış mısırın da etkisi büyük. Ayrıca televizyonunuz güzel ve ses sisteminiz de iyiyse, değmeyin keyfinize. Ha, bunların hiçbiri sizde yoksa; sizin için güzel önerilerimiz var!

CHIP sizin için seçti: Kış ayları için film keyfini katlayan öneriler

Kablosuz ürünler

Tüm elektronik cihazlarımız için enerji ve bağlantı ihtiyacı sebebiyle halen kablolara bir şekilde ihtiyacımız var, ancak gelişen teknoloji ile beraber mümkün mertebe bazı noktalarda kabloları hayatımızdan çıkartmaya başladık. Özellikle son kullanıcı tarafında yaygın olarak örneklerini gördüğümüz kablosuz ürünlere, yakında çok daha fazlası katılacak. Bu devrim yaklaşırken, halihazırda kullandığımız kablosuz ürünlerden bazılarını ise sizler için seçtik:

CHIP sizin için seçti: Kablosuz ürünler

Foto Yazıcılar

Yeni jenerasyon için belki akıllı telefonlar, dijital fotoğraf makineleri ve bu tür dijital cihazlarla sayısız fotoğraf çekebilme imkanı çok eğlenceli, ancak bir kuşak öncesi için, filmli fotoğraf makineleri ve fotoğraf albümleri halen çekiciliğini koruyor. Evet, çağ değişti ve manüel fotoğraf makinelerinin yerini dijitaller aldı; ancak fotoğraf albümleri rafa kalkmak zorunda değil! Onları halen doldurabilir ve ara sıra alıp bakarak anılarınızı yad edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bir fotoğraf yazıcısı almak. İşte sizin için seçtiğimiz en iyi fotoğraf yazıcıları:

CHIP sizin için seçti: Foto Yazıcılar

Öğrencileri de unutmadık!

Yaz bitti, yeni sezon başlıyor. Okullara dönerken yapılması gereken bir dizi alışveriş var ve bunlardan biri de kuşkusuz teknoloji alanında baş gösteriyor. Az sonra göz atacağımız teknoloji cihazları sizde olmayabilir, varsa bile yenilemek isteyebilirsiniz. Yazıcı, dizüstü bilgisayar, tablet, ekran kartı, monitör ve hatta çanta ile USB belleğe varan bu alışveriş listesinde, hem oyunculara hem genel kullanıcılara yönelik çok sayıda seçenek yer alıyor. Şimdi hepsine bir göz atalım...

CHIP sizin için seçti: Öğrenciler İçin Alışveriş Rehberi

Akıllı Yaşam Ürünleri

Kullandığımız telefonlarımızdan, evlerimizdeki televizyonlarımıza kadar artık pek çok elektronik cihaz "akıllı" özelliklere sahip. Halihazırda tanıştığımız Nesnelerin İnterneti'nin de önümüzdeki dönemde hayatımızda daha fazla yer etmesiyle birlikte, bu yeteneklerini daha fazla geliştirecek, hayatımızı daha çok kolaylaştıracak ve renklendirecekler. Bu akıllı cihazlar arasında yalnızca telefon ve televizyon ile sınırlı değiliz. Peki, nedir bu cihazlar?Ayrıntılar rehberimizde:

CHIP sizin için seçti: Akıllı Yaşam Ürünleri

2017'NİN EN ÇOK BEKLENEN TEKNOLOJİLERİ

2017'nin bitmesine az bir süre kala tüketiciler yeni ürünlere kavuşmaya devam ediyor. Bunlara son dönemde eklenen yeni modeller arasında tam 6 çeşit ürün bulunuyor. Samsung'un yeni amirali Galaxy Note 8 bir yana, Apple'dan tam 3 yeni iPhone daha gelirken, ikili arasındaki rekabet giyilebilir cihazlar kategorisinde de tüm hızıyla sürüyor.

CHIP sizin için seçti: 2017'NİN EN ÇOK BEKLENEN TEKNOLOJİLERİ

Oyun Aksesuarları

Profesyonel oyuncular başta olmak üzere, bilgisayar başında geçirdiği saatleri daha çok oyuna ayıran tüm oyun severler tarafından en fazla rağbet gören ürünler arasında, elbette oyun aksesuarları geliyor. İyi bir oyuncu olduğunuzu düşünüyorsanız veya oyun keyfinizi zenginleştirmek istiyorsanız, bir aksesuar takımı size iyi gelecektir.

CHIP sizin için seçti: Oyun Aksesuarları Alışveriş Rehberi

Kışın film keyfi!

Kış aylarında film keyfi vazgeçilmez ritüelimiz. Dışarıda soğuk rüzgarlar eserken, kanepede, battaniye altında film izlemek, kışı geçirmek için en keyifli yol olsa gerek. Elbette film keyfini arttıran çay, kahve ve patlamış mısırın da etkisi büyük. Ayrıca televizyonunuz güzel ve ses sisteminiz de iyiyse, değmeyin keyfinize. Ha, bunların hiçbiri sizde yoksa; sizin için güzel önerilerimiz var!

CHIP sizin için seçti: Kış ayları için film keyfini katlayan öneriler

Monitörler

Monitör seçiminde ihtiyacınız hangisi? Evde kullanacağınız basit bir model mi, yoksa işyerinizde ihtiyacınız olan bir model mi? Aslında bu ikisi de, temelde aynı şeyleri yapıyorsanız sizin için pek fark yaratmayacak. Asıl fark, oyun kısmında, çalışma yoğunluğunuzda ve işin grafik boyutunda ortaya çıkıyor. Eğer ne tip bir monitör aradığınızı biliyorsanız, seçim aslında pek de zor değil. Yalnızca rehberimizin adımlarını takip etmeniz, ihtiyacınız olan monitörü bulmanızda yardımcı olacak.

CHIP sizin için seçti: Monitör Alışveriş Rehberi

Televizyonlar

Televizyon satın almayı düşünüyor ancak nasıl bir şey alacağınız konusunda kafanızda çok sayıda soru işareti oluşuyorsa, hemen aşağıda size önerdiğimiz modellere hızlıca göz atmanız yararınıza olacak. Düşük enerji tüketimiyle cebinizi düşünen LED ekranlı bu modeller arasında, uygun fiyatlı olanlardan, üst seviye özellikler sunan modellere kadar çok sayıda seçenek var.

CHIP sizin için seçti: Televizyon Alışveriş Rehberi

Hayatı kolaylaştıran teknolojiler

Teknoloji, hayatı kolaylaştırmak için var. Bu konuyu çok daha geniş pencerede değerlendirebiliriz kuşkusuz, ancak bu yazıda bizim değerlendireceğimiz konu, son tüketici ürünleri çerçevesinde olacak. İşte hayatınızı daha kolaylaştıracak 8 ürün...

CHIP sizin için seçti: Hayatı kolaylaştıran ürünler

ADVERTORIAL

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir