Android'e çözüm gibi uygulama!

Mac OS özelliklerini Windows'a eklemekten sıkıldınız mı? Öyleyse gelin, bir de cebinize ekleyelim!

  • Gökay Özbudak
Karşınızda Dock4Droid!
Android'de Mac OS esintisi...

Android'de kullanıcıların canını sıkan ufak özelliklerden biri de uygulamalar arasında geçiş yöntemi. Uygulamaları değiştirebilmek için öncelikle uygulamadan çıkmak ya da ana ekrana dönmeniz gerekiyor. Bazı üreticiler bu duruma farklı çözümler sunsa da, hiç biri kullanıcıyı tatmin etmiyor. Bu durumdan rahatsız olan ve uygulamalar arasında rahatça geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için bedava uygulama Dock4Droid karşınızda. Üstelik bu uygulama, Android'iniz, Mac OS dock'unun sunduğu görsel güzelliği de ekleyebiliyor...

Dock4Droid sayesinde uygulamanızı kenara koyarak daha sonra kılaylıkla ona geçiş yapabiliyorsunuz. Bedava ve paralı sürümü olan Dock4Droid'in bedava sürümünde kenara koyabileceğiniz ve aralarında geçiş yapabileceğiniz uygulama sayısı iki taneyle sınırlı.

Dock4Droid'i buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı kurarken tepki zamanlasını ve hangi uygulamaları kenara koyabileceğinizi seçebiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

"Uygulamaları değiştirebilmek için öncelikle uygulamadan çıkmak ya da ana ekrana dönmeniz gerekiyor."

yok öyle bişey :) programı çok gerekli bulmuyorum zaten küçücük ekran bide onlar mı duracak altta

"Mac OS özelliklerini Windows'a eklemekten sıkıldınız mı? "
Böyle birşey yapanmı var? Windows 7 bence Mac Osdan daha Hoş gözüküyor,özellik olarakta olabilecek en iyi şekilde zaten.

android denen yazılım belki büyük firmaların vermiş olduğu destek ile kullanılabilir. örnek samsung asus gibi. ama şu uyduruk kaydırık firmaların ürettiği ürünler öyle bir baş ağrıtıyor ki keşke hiç olmasa. örnek: trident yazılım desteği 0 üzerinden -800 resmen bir yerde 2 tablet var biri samsung diğeri ise trident trident ile ağa bağlantısı kurulamıyor direk pc' ye usb bağlantıda yapılamıyor rezillik adam boyunu aşmış. samsung ise nerede ise tak çalıştır vaziyetinde hiç sorun yok.

Ben telefonumda bunun gibi bir uygulama ile karşılaşmıştım. Adı da hide me. Ama şu an o uygulamayı bulamıyorum. Zaten telefonda hide me diye bir uygulama yok. Ama bi keresinde telefonumu fabrika ayarlarına yüklediğimde "hide me" diye uygulamalar arası geçiş yapan bir uygulama belirmişti üstelik ben hiç bişey yapmadığım halde ortaya çıkmıştı. Ama şimdi yok. Forumlara baktım ama onlarda da bununla ilgili hiç bişey yok. Bunu bilen birileri varsa lütfen yazsın. Not: telefonum htc desire

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play